FIRECOM AUTOMOTIVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FIRECOM AUTOMOTIVE

Producent: Firecom Automotive

Firma Firecom wprowadza na rynek nowy i oryginalny system gaśniczy wykorzystujący czysty środek gaśniczy: aerozol. Nasze systemy gaszenia aerozolem w porównaniu z tradycyjnymi produktami, oferują niewątpliwe zalety w kolejności: ceny, wielkości, wagi skrzyń. Koniec z Halonami, HydroCloroFluoroCarbons lub innymi chemicznymi substancjami niebezpiecznymi dla warstwy ozonowej zabronionymi przez prawo międzynarodowe, ale aerozolem. Aerozol Firecom jest przyjazny dla środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek