FIR ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 792 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 792 elementów

FIR ITALIA

Producent: Fir Italia

Założona w 1957 roku pod nazwą Fir Rubinetterie, Fir Italia to marka przesiąknięta historią, która od ponad 60 lat jest synonimem wzornictwa i wysokiej jakości. Nasza skłonność do innowacji technologicznych i estetycznych w branży baterii łazienkowych i kuchennych od samego początku na trwałe ukształtowała duszę firmy. Przez lata Fir Italia zdobyła bogate doświadczenie, rozwijając się wraz z ewolucją gustów i potrzeb ludzi, rozumiejąc je i analizując zmiany potrzebne do zaspokojenia ich na etapie projektowania.

Nasze stałe zaangażowanie w dążenie do perfekcji i wyższości jakość, napędzana naszym pragnieniem wyobrażenia sobie przyszłości, przyczyniła się do uznania Fir Italia jako wyjątkowej firmy ze względu na jej zdolność do innowacji, tworzenia rewolucyjnych koncepcji projektowych i wprowadzania innowacji technologicznych: firmy, która nigdy nie przestała zwracać szczególnej uwagi na najdrobniejsze i często „niewidoczne” detale prawdziwej jakości.

Produkty Fir Italia wyróżnia szeroka gama rozwiązań, materiałów i dostępnych wykończeń, które można dostosować i dostosować do różnych potrzeb. Wszystkie nasze kolekcje są ściśle Made in Italy i oszczędzają wodę, mają na celu odpowiedzialne wykorzystanie najważniejszego zasobu na naszej planecie: wody.

Ta maniakalna obsesja na punkcie perfekcji w doborze materiałów, postępie technologicznym i badaniu detale, stały się również najbardziej charakterystyczną i wyróżniającą cechą marki, podsumowaną hasłem Obsessive Design Engineering. Dziś Fir Italia to historyczna marka par excellence w branży kranów

symbol zdolności do tworzenia innowacji na przyszłość dzięki bogactwu doświadczenia zdobytego w przeszłości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek