FIORONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

FIORONI

Producent: Fioroni

fioroni to firma z siedzibą w sercu Alp Środkowo-Włoskich na granicy ze Szwajcarią, otoczona niezwykle urokliwym środowiskiem naturalnym, w którym do dziś zachowały się oryginalne tradycje rzemieślnicze. W idealnym i inspirującym miejscu poświęconym badaniom i rozwojowi pomysłów, fioroni buduje prototypy w swoim laboratorium współpracując z zespołem architektów i projektantów. Jej wspaniały kunszt jest wynikiem ponad 50-letniego doświadczenia w pracy z drewnem, które rozpoczęło się w pierwszej rodzinnej firmie stolarskiej. fioroni to nowa marka produkująca wysokiej jakości meble i wyposażenie o kreatywnym, współczesnym wzornictwie inspirowanym tradycją. W ten sposób konsekwentnie powstają kolekcje, które – dalekie od chwilowych trendów – są jednocześnie innowacyjne i ponadczasowe. Idealne kształty w wyrafinowanych proporcjach, kreatywność i wysokiej jakości materiały. Marka z oryginalną filozofią, która stawia na wyłączne wykorzystanie litego drewna i najlepszych surowców. Dokładne studium szczegółów w połączeniu z kontrolą produkcji pozwala nam zaoferować klientowi meble wysokiej jakości w połączeniu z wyjątkowo przystępną ceną. fioroni prezentuje kolekcję nowości uzupełnionych wygodną i elegancką reinterpretacją elementu designu zaczerpniętego z anonimowej tradycji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek