FIORA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

FIORA

Producent: Fiora

Rozwiązania łazienkowe o unikalnych fakturach i kolorach zrodzone z pasji do innowacji

Fiora projektuje i produkuje kompleksowe rozwiązania do łazienki. Brodziki prysznicowe, panele ścienne, grzejniki, meble i umywalki z poliuretanu, materiału szczególnie odpowiedniego do warunków wilgotnych lub wilgotnych. Z projektami w harmonii z przestrzenią i czasem, które cechuje technologiczna precyzja połączona z delikatnością ręcznego wykonania. Te dwie wartości mogą na pierwszy rzut oka wydawać się sprzeczne, ale my w Fiorze postrzegamy je jako klucz do tego, co zrobić, gdy są idealnie do siebie dopasowane.

Wszystko zaczęło się od ambitnego celu, a mianowicie połączenia innowacyjnego projektu, najnowocześniejszej technologii i materiałów oraz pasja do jakości. Historia Fiory rozpoczęła się w latach 80. w La Rioja od wspólnej wizji oferowania innowacyjnych rozwiązań łazienkowych

przestrzeni, w której Fiora znajduje się w centrum życia, osobistego i intymnego miejsca, w którym materiały i wykończenia są niezbędne do tworzenia wysokiej jakości środowiska, w którym ludzie mogą natychmiast się połączyć. W tym celu staliśmy się jedną z pierwszych firm, które zastosowały poliuretan w wyposażeniu łazienek.

Później zaczęliśmy wprowadzać tekstury do poliuretanu, co całkowicie zrewolucjonizowało branżę łazienkową. Nasz duch przygody doprowadził nas do odkrywania nowych terenów, dlatego zaczęliśmy stosować te materiały i techniki w kolejnych gamach produktów, takich jak brodziki, panele ścienne, grzejniki i zlewozmywaki. Innowacje i wzornictwo nadal odgrywają kluczową rolę w naszej codziennej rutynie, zawsze patrząc w przyszłość i naszą odpowiedź na nowe wymagania.

Za każdym produktem kryje się najnowocześniejsza innowacja techniczna w połączeniu z ludzkim dotykiem zapewnianym przez nasz zespół produkcyjny. Wszyscy wyznajemy te same wartości: poświęcenie i zamiłowanie do innowacji.

Wartości Przemysłowa precyzja i kunszt to wartości odzwierciedlone w naszej pracy.

Fiora to połączenie naszej pasji do innowacji i zamiłowania do pracy, w której kluczem są detale . Dzień po dniu dążenie do tworzenia nowych rozwiązań zachęca nas do obserwowania eksperymentów i osiągania czegoś innego. Krótko mówiąc, coś wyjątkowego. Rozwój wzorów, tekstur i kolorów jest istotną częścią procesu projektowania. Nasze zespoły kreatywne i techniczne współpracują ze sobą, aby wytwarzać produkty dostosowane do obecnych i przyszłych potrzeb, z nowymi i delikatnymi wykończeniami oraz paletą kolorów opartą na szczegółowym badaniu chromatycznym.

Innowacja to wartość, która jest wpisana w DNA naszej marki. Fiora narodziła się z poszukiwania nowych i innowacyjnych materiałów, które odpowiadają na potrzeby łazienki. Dzięki naszej żądzy odkrywania nowych rozwiązań codziennie pracujemy nad nowymi metodami technologicznymi i produkcyjnymi. Nasze projekty poliuretanowe zapewniają pełną wodoodporność niezbędną do użytku w łazience. Do tego dodajemy przemysłową precyzję naszych procesów produkcyjnych, połączoną z delikatnością i oddaniem prawdziwego rzemiosła.

Mamy multidyscyplinarny zespół, w którym projektanci, rzemieślnicy i inżynierowie materiałowi pracują ramię w ramię w poszukiwaniu nowych rozwiązań dostosowanych do obecnych i przyszłe potrzeby. Chociaż mamy wyspecjalizowane zespoły dla każdego rodzaju produktu, wszyscy pracujemy razem, aby odkrywać nowe pomysły we wszystkich dziedzinach. Zdolność założycieli Fiory do identyfikowania możliwości, w których inni zawiedli, nadal jest źródłem inspiracji dla całego zespołu.

Tekstury naszych projektów tworzą dialog między materiałem a światłem, wykończeniami i przestrzeniami, zapewniając wyjątkowy wymiar dotykowy do każdej powierzchni. Tekstury są wynikiem drobiazgowego procesu opracowywania. Każdy z nich jest początkowo tworzony ręcznie, a następnie realizowany przy użyciu precyzyjnych technik przemysłowych.

Oferujemy paletę kolorów opartą na starannym opracowaniu chromatycznym. Tony z charakterem, które są również odporne na upływ czasu. Dziewięć kolorów, które zwielokrotniają możliwości personalizacji, z dostępnymi dwoma ekscytującymi nowymi tonami: Pearl i Nude. Możemy wyprodukować niestandardowe kolory na standardowym RAL.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek