FINTEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FINTEK

Producent: Fintek

Fintek jest dość młodą firmą, która została założona w Republice San Marino w 1995 roku.

Działa głównie w dziedzinie klimatyzacji i odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży klimatyzatorów w całych Włoszech za pośrednictwem wielu agencji.

Fintek koncentruje się zwraca uwagę na akcesoria i specjalizuje się w dystrybucji filtrów elektrostatycznych do kondycjonerów z systemem dzielonym.

Ciągle rosnące zainteresowanie klientów jakością produktów i problemami zdrowotnymi skłoniło Fintek do poszerzenia swojej oferty filtrów elektrostatycznych, osiągając duża ilość opcji pasujących do prawie wszystkich marek na rynku klimatyzacji.

Nieustanne badania i rozwój firmy pozwoliły nam na dodanie do naszego katalogu wielu innych produktów, takich jak filtry do wentylatorów "Sanifil" - wężownice - impregnowane naszą antybakteryjną AEMINA, wysoce skuteczną przeciwko bakteriom Legionella, środek dezynfekujący "Sanicleaner" i detergent "Combicleaner", odpowiednio idealny do wysokiego antybaktu czyszczenie i gruntowne czyszczenie klimatyzatorów.

Ponadto firma Fintek posiada linię uniwersalnych urządzeń zdalnego sterowania do systemów typu split, a także uniwersalne płytki PC do klimatyzatorów oraz okapy do jednostek zewnętrznych.

Naszą nowością jest Windy, innowacyjny klimatyzator bez jednostki zewnętrznej. Jego falownik, szczotki DC, technologia i tylko jeden otwór koncentryczny są produkowane we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek