FINSTRAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FINSTRAL

Producent: Finstral

Finstral to włoska firma, która w swojej ponad 50-letniej historii specjalizowała się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju profili okiennych, w tym okien, drzwi szklanych, drzwi wejściowych i werand. Każdy z produktów Finstral jest wytwarzany w jednym z 14 zakładów produkcyjnych firmy i wykonywany na zamówienie, dostosowany do potrzeb klienta i przy użyciu materiałów, które są w stanie zapewnić niezwykłą izolację i komfort, obok efektywności energetycznej i zrównoważenia środowiskowego. Finstral przejmuje swoich klientów od doradztwa produktowego, poprzez produkcję i montaż okna lub innego pożądanego produktu. Każde okno, przeszklone okno, werandy lub drzwi wejściowe mają izolacyjną część rdzeniową z PVC, co jest cechą wspólną dla wszystkich produktów tej firmy. Finstral został założony w Auna di Sotto, w rejonie Bolzano. W ciągu kilku lat stał się jednym z głównych producentów profili okiennych w Europie. Chociaż nadal jest to firma rodzinna, której wartości odzwierciedlają jakość i zrównoważony rozwój, Finstral nabył wielkość, dzięki której firma liczy czternaście zakładów produkcyjnych, podobnie jak w krajach, w których jest obecna i znana, dzięki współpraca z około 1.400 pracownikami. Gabaryty firmy to gwarancja dla jej klientów, którzy zawsze otrzymają produkt wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, dostarczony na czas i należycie zamontowany.

Fistral: okna na wymiar, drzwi wejściowe i werandy Bez wątpienia okna są wizytówką firmy Produkcja Finstral. Ich główną zaletą jest możliwość bezproblemowego dopasowania się do dowolnego kontekstu, prawie znikającego, ale zawsze wyróżniającego się świetnymi występami. Fin-slide Classic-line z aluminium i PVC to dyskretne okno z drzwiami przesuwnymi, które są poręczne i wytrzymałe. Jego metaliczny kolor sprawia, że idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, a drzwi przesuwne są eleganckie i piękne. Istnieje możliwość wykonania szyby podwójnej lub potrójnej, w zależności od wymagań izolacyjności termicznej i akustycznej klienta. Finstral to nie tylko synonim PVC i aluminium, ale także drewna. Linia Fin-Ligna jest przeznaczona dla tych, którzy uważają, że drewno jest jedynym możliwym uzupełnieniem wnętrza ich domu. Ta kolekcja łączy ciepło drewna z izolacją jego nukleonu z PVC i aluminium, zapewniając doskonałą ochronę przed zimnem i złymi warunkami atmosferycznymi. Łatwy w czyszczeniu, może być dostępny w różnych kolorach i z wyjątkowo wąskimi profilami. Dla poszukujących elegancji i klasycznego smaku linia Fin-Ligna Slim to okno, które najlepiej spełnia wszelkie oczekiwania. A gdy okno to za mało, istnieje Fin-Project Nova Line Twin z wbudowanymi żaluzjami lub plisami. Całkowicie izolowane dzięki PCV i szkłu klejonemu, to okno jest również produktem przyjaznym dla środowiska, dzięki części wykonanej z ForRes, materiału pochodzącego z mieszanki PVC z recyklingu i łusek ryżu, dla przyjemnego wykończenia i doskonałej wydajności .

Projekt i wykonanie produktów firmy FinstralIstnieją kluczowe momenty w produkcji produktu firmy Finstral, które sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy i wyjątkowy. W pierwszej kolejności Pion Badań i Rozwoju koncentruje swoją pracę na każdej pojedynczej części składowej, od projektu przez mieszankę PVC po izolację szklaną. Każde rozwiązanie jest badane pod kątem wydajności i projektu. Profile są wytłaczane bezpośrednio na miejscu, dzięki czemu zawsze można zapewnić najlepsze formy, kolory i materiały oraz wykonać specjalne tłoczenie i szklenie, które są typowe dla firmy Finstral. Produkcja nie kończy się profilami, ale idzie dalej z szybami izolacyjnymi (pojedynczymi, podwójnymi lub potrójnymi szybami)

hartowane i wyjątkowo bezpieczne, są stale i rygorystycznie sprawdzane, aby upewnić się, że spełnione są odpowiednie wymagania dotyczące izolacji i stabilności . Okna Finstral są zawsze idealne, ponieważ kraty są przycinane na wymiar zarówno dla drzwi, jak i ramy, a drzwi i szyba są sklejone w jedną całość. Dopiero po dokładnych kontrolach jakości produkt jest gotowy do dostarczenia prosto pod drzwi klienta, gdzie jest instalowany i sprawdzany. Instalacja posiada certyfikat prestiżowego Institut für Fenstertechnik Rosenheim (IFT), który przyznaje swoją certyfikację tylko firmom z najwyższej półki. Jednak najlepszą gwarancją, jaką firma Finstral może zaoferować swoim klientom, jest w 100% włoski łańcuch dostaw, który przechodzi od rozwoju projektu do obsługi posprzedażnej, z pomocą udzielaną nawet po instalacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek