FIMA CARLO FRATTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 546 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 546 elementów

FIMA CARLO FRATTINI

Producent: FIMA Carlo Frattini

FIMA Carlo Frattini: Włoskie spotkanie najwyższej jakości z innowacyjną technologią. Nowe podejście do systemów baterii. Technologia, design i wysoka wydajność: FIMA Carlo Frattini od ponad 50 lat zajmuje się najwyższej jakości, trwałymi systemami baterii, które mogą wzbogacić każdy projekt. Założona w 1960 roku przez Carlo Frattiniego, rozwój FIMA (czyli Fabbrica Italiana Miscelatori Accessori, włoskiego producenta baterii mieszających) idzie w parze z postępem w projektowaniu wnętrz i urządzania łazienek. Wierząc w siłę kreatywności, designu i zaawansowanej technologii, firma zawsze opierała swoją działalność na idei innowacyjności i ciągłego rozwoju. FIMA rozwija się i stale się odnawia, czego dowodem jest najwyższa jakość jej produkcji i koncepcji projektowej, ciągłe inwestycje w badania i rozwój, ekspansja zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym oraz solidna pozycja zawodowa zespołu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek