FIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FIM

Producent: FIM

Firma FIM specjalizuje się w wysokiej jakości parasolach i systemach zacieniających (model Flexy – Miami – Kalifornia), zarówno dla klientów detalicznych, jak i dla sektora kontraktowego (hotele, restauracje, ...).

Z siecią dystrybucji obejmującą czterdzieści krajów na całym świecie na świecie produkcja FIM jest w całości realizowana we Włoszech. FIM łączy tradycję, technologię i rękodzieło.

Użyte materiały są innowacyjne i najwyższej jakości

Projekt jest nowoczesny i liniowy, skoncentrowany na niezbędnej, czystej elegancji, która dopasowuje się do każdej przestrzeni.

Produkty FIM są zbudowane tak, aby wytrzymać próbę czas.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek