FILS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FILS

Producent: Fils

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji siatek cięto-ciągnionych i krat pomostowych Fils oferuje szczególnie szeroką gamę produktów, usług i rozwiązań dla budownictwa, obróbki metali i architektury. Firma o międzynarodowej renomie

Dlaczego Fils. Rozwiązania szyte na miarę.

Fils oferuje konstruktorom gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności, dzięki dużemu profesjonalizmowi i elastyczności, zaspokajając ich częste potrzeby w zakresie rozwiązań szytych na miarę. Produkty, które są opracowywane w ścisłej współpracy z klientem w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb, od podstawowej koncepcji do końcowej instalacji.

Opracowywanie nowych produktów. Stopień Grigliofils, siatka Ultra Limites.

Fils odpowiada na zapotrzebowanie rynku na innowacyjne, ekskluzywne produkty.

Grigliofils jest jedynym stopniem certyfikowanym przez NTC 2008, zdolnym do przenoszenia skoncentrowanych obciążeń.

Siatki Ultra Limites oferują największy format siatki ekspandowanej siatka.

Fils nigdy nie spoczywa na laurach: jej produkty są zgodne z najnowszymi normami i przepisami, stale dodaje nowe produkty do już szerokiej gamy siatek ekspandowanych, a nawet może wyprodukować siatkę dostosowaną do określonych wymagań.

L HOLDING

Italfim i Fils są częścią L HOLDING Group, chlubiącej się marką Longhi Group. Ten koncern o ugruntowanej pozycji koncentruje się na innowacjach, automatyzacji oraz racjonalizacji produkcji i logistyki.

Odpowiedzialność przedsiębiorstwa

Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane, aby spełniać obowiązujące przepisy i regulacje dotyczące zapobiegania wypadkom i bezpieczeństwa.

Cały personel produkcyjny jest w pełni chroniony przez przepisy Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa pracy.

Zrównoważony rozwój i ekokompatybilność materiałów

Fils prowadzi prawdziwie „zieloną” politykę, która wykracza poza zwykłe intencje i deklaracje: procesy produkcyjne i stosowane przez nią materiały mają niski wpływ na środowisko.Jako część L HOLDING Group przestrzega surowych zasad dotyczących oszczędzania energii i poszanowania środowiska.

Poszanowanie środowiska oznacza patrzenie w przyszłość.

100% Made in Italy

Produkty wykonane wyłącznie we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek