FILODESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

FILODESIGN

Producent: Filodesign

Filodesign z greckiego φιλεῖν (philein), „miłość”, „filodesign” znaczy MIŁOŚĆ DO DESIGNU!

Wszystko, co jest rysunkiem, linią, grafiką znaku, czcionką, kolorem… Odległe od przemysłowych stereotypów, naszym credo jest tworzyć pomysły dzięki fachowym dłoniom historycznego włoskiego rzemiosła.

Filodesign chce TWORZYĆ opowiadając historię, chce, aby temat, który pracował, był końcowym rezultatem procesu, który zaczyna się od białej kartki i pojawia się w środowisku ze wszystkimi jego charakter, jego pierwotna siła, jego chęć intrygowania.

A więc każda część naszych przedmiotów, każdy szczegół, nie jest przypadkowa, ale jest wynikiem dokładnego i szczegółowego studium, które wraz z odrobiną kurzu warsztatowego potrafią stworzyć magię!

Marmur, szkło, żelazo, ale także woda, światło i kolor stają się sprawą do zbudowania, do narysowania naszym stylem. Nasze codzienne badania to forma czystości i elegancji, a zwłaszcza nasz podpis!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek