FILE UNDER POP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

FILE UNDER POP

Producent: File Under Pop

File Under Pop z siedzibą w Kopenhadze specjalizuje się w kreatywnym projektowaniu powierzchni. Firma kierowana przez Josephine Akvamę Hoffmeyer przeobraża pokoje o ubrania ścian, podłóg i sufitów z ręcznie robionymi płytkami z gliny i kamienia lawowego, ręcznie malowanymi tapetami i ekskluzywną farbą. Wszystkie produkty są przetwarzane w całości ręcznie, łącząc antyczne rzemiosło z nowoczesną technologią, co skutkuje charakterystycznymi i niepowtarzalnymi powierzchniami o uderzającym wykończeniu.

Tekstura i kolory leżą u podstaw File Under Pop. Kolekcja płytek firmy składa się z 25 motywów i 44 jednolitych kolorów w trzech różnych wykończeniach – Matt, Shiny i Shiny Crystal. Kolekcja farb File Under Pop obejmuje 64 piękne kolory. Powstaje we współpracy z ekspertami od farb z firmy Jotun Dania – wiodącego producenta wysokiej jakości farby od ponad 85 lat.

Plik pod popem Kamień lawowy jest wydobywany z aktywnego wulkanu Etna na Sycylii na głębokości 20-30 metrów , gdzie kamień był zagęszczany od 2-3000 lat. Kamień lawowy jest następnie glazurowany, dekorowany ręcznie i przekształcany w ceramikę przez godziny wypalania w piecu, tworząc bardzo trwałą płytkę i unikalną powierzchnię ukazującą naturalne piękno materiału.

Glina File Under Pop pochodzi z rodzinnej produkcji, a nie daleko od Walencji, gdzie wszystkie gliniane płytki są wykonywane w całości ręcznie. Techniki sitodruku i druku ręcznego są wykorzystywane do tworzenia wzorów i motywów, które nadają każdej płytce bardzo przyjemną w dotyku powierzchnię.

Ponadto File Under Pop oferuje indywidualne rozwiązania w dziedzinie projektowania przestrzeni, od całych projektów architektonicznych i wnętrz po blaty na zamówienie wykonane z kamienia lawowego. Kolekcje firmy obejmują również wazony, zlewy i wybór ręcznie malowanych tapet wykonanych przy użyciu farby i miedzi, srebra, białego złota i 23-karatowego złota, aby stworzyć jednoczęściowe tapety, które nadają pomieszczeniu charakteru i osobowości.

Firma ma poetyckie podejście do kreowania przestrzeni i projektowania powierzchni, czerpiąc z muzycznego tła Akvamy Hoffmeyera, File Under Pop bawi się nastrojami i kontrastami w stosunku do koloru i wykończenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek