FFERRONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

FFERRONE

Producent: FFerrone

Założona w 2010 roku, fferrone jest międzynarodową marką o tej samej nazwie, z siedzibą w Chicago i Mediolanie, przez projektantkę Felicię Ferrone, specjalizującą się w ręcznie robionym szkle. fferrone jest znany z dostarczania nieoczekiwanego pozornie prostego gestu: podnosi codzienność dzięki luksusowym, ręcznie robionym zastawom szklanym, kieliszkom, przedmiotom, zastawom stołowym i meblom

filozofia firmy fferrone Archetypy są odkrywane na nowo: typologie są krzyżowane i mieszane. Europejskie wpływy, minimalistyczna estetyka, mistrzostwo proporcji i skrupulatnie przemyślane detale to cechy charakterystyczne ferronu. Meble i przedmioty, często beztroskie i kapryśne, są ponadczasowe. Dzięki ścisłej współpracy z mistrzami rzemiosła każdy element jest wykonywany ręcznie, co pozwala na innowacyjne wykorzystanie materiałów i technik produkcji, co stanowi kolejny podstawowy atrybut jej filozofii projektowania i podejścia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek