FERREROLEGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FERREROLEGNO

Producent: Ferrerolegno

FerreroLegno to włoska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży drzwi i systemów zamków do wnętrz, które są rozpoznawalne ze względu na niepowtarzalność materiałów i staranność, z jaką są projektowane i budowane.

Kluczowymi elementami od 70 lat jest design, wiedza , produkty wysokiej jakości, skrupulatna dbałość o szczegóły i innowacje technologiczne, które sprawiły, że firma stała się wiodącym krajowym i międzynarodowym punktem odniesienia dla produktów Made in Italy.

W FerreroLegno drzwi są interpretowane jako łącznik przestrzeni, która ewoluuje zgodnie ze stylem życia potrzeb, obejmujących pełen zakres rozwiązań funkcjonalnych, estetycznie ze sobą zintegrowanych. Aby móc przewidywać wymagania klientów i stale zmieniającego się rynku, firma utworzyła własne centrum badawcze FerreroLab, które opracowuje i tworzy produkty harmonijne pod względem estetyki, funkcjonalności i możliwości dostosowania do różne potrzeby rynku i niezliczone zastosowania projektowe w celu zaspokojenia dzisiejszego stylu życia.

FerreroLegno wyróżnia się również wyraźnym Green Attitude, skupieniem się na zrównoważonym rozwoju, który zaczyna się od wyboru materiałów i wykończeń, a kończy na cnotliwych procesach produkcyjnych, wielki szacunek dla bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zintegrowanych systemów zarządzania, z międzynarodowymi certyfikatami ISO 9991:2015, środowiskowymi ISO 14001:2015 oraz systemami zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek