FERRACIN GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FERRACIN GROUP

Producent: Ferracin Group

Ferracin Group srl jest firmą działającą w branży wtrysku tworzyw sztucznych. Doświadczenie zdobyte przez lata na tworzywach sztucznych i na formach, doprowadziło firmę do opracowania gamy produktów dla budownictwa wysokiej jakości, począwszy od odnowienia tradycyjnych systemów budowlanych.

Dynamiczna, ciągle zmieniająca się firma i uważna na ciągłe innowacje technologiczne, które oferuje świat tworzyw sztucznych. Jej siłą jest elastyczność, zarówno od strony produkcyjnej, jak i handlowej.

Asortyment produktów obecny jest na terenie całego kraju poprzez działanie agentów i pracowników, zespół sprzedaży z przygotowaniem i doświadczeniem w branży budowlanej.Wszystkie artykuły są zawsze na magazynie, a sprawna obsługa transportowa zapewnia terminowe dostawy.

Firma oferuje specjalistyczne doradztwo techniczne wspierające projektantów, detalistów i przedsiębiorców.

Możemy zaoferować: studia wykonalności, raporty, kalkulacje, projektowanie, współprojektowanie i pomoc budowlana.

Celem jest ciągłe doskonalenie, innowacyjność, badania i rozwój nowych produktów, a zwłaszcza satysfakcja naszych klientów.

Grupa Ferracin: Poszanowanie Środowiska

„Zminimalizowanie wpływu na środowisko w całym cyklu życia zasobów, promowanie recyklingu i odzysku materiałów to działania zwiększające efektywność gospodarki europejskiej i zmniejszające negatywny wpływ na środowisko t wszystkich „wykorzystania zasobów naturalnych. Pomoże to zachować bazę surowcową niezbędną dla wzrostu gospodarczego, która rozciąga się w czasie… ”

Jest to strategia tematyczna dotycząca zapobiegania zanieczyszczeniom odpadów i ich recyklingu, ogłoszona przez Komisję Europejską. Misją firmy jest bowiem produkowanie przedmiotów z przetworzonego plastiku pochodzącego z pokonsumenckich odpadów plastikowych i odpadów przemysłowych, przyjaznych dla środowiska, ale równie trwałych i wydajnych, oraz rezygnując z dodatków, takich jak barwniki. Wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu pozwala zaoszczędzić wiele problemów, pomyśl tylko, że każdy kilogram przetworzonego plastiku pozwala zaoszczędzić 1,5 kg CO₂.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek