FENDI CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FENDI CUCINE

Producent: Fendi Cucine

FENDI Cucine składa hołd tradycji Roman Maison, opowiadając o ekskluzywnym świecie, opartym na ciągłych badaniach i innowacjach, aby stworzyć unikalne kombinacje o niezwykłym wpływie stylistycznym. Kuchnie o ponadczasowej elegancji, w których parametry estetyczne i funkcjonalne łączą się w harmonii, tworząc atmosferę biesiadnego komfortu, w ekspresyjnej ciągłości z częścią dzienną.

#FendiCucine Od 2018 roku współpraca Fendi Roma i SCIC zacieśnia się wraz z wprowadzeniem FENDI Cucine, Luksusowe meble do kuchni marki Fendi charakteryzują się wyjątkowym, specjalnym wzornictwem, który podkreśla „sztukę życia” poprzez poświęcenie szczególnej dbałości o szczegóły i szlachetność materiału. Związek między modą a designem, w którym rzemieślnicze know-how fabryki parmisan zostaje ponownie wynalezione w innowacyjnym i współczesnym kluczu, aby stworzyć wyjątkowe i ekskluzywne elementy o ważnym zdefiniowanym włoskim wpływie. Ta współpraca wygląda na SCIC jako oficjalnego producenta i dystrybutora FENDI Cucine.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek