FELLOWES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

FELLOWES

Producent: Fellowes

Fellowes Brands jest światowym liderem rozwiązań ergonomicznych w przestrzeniach roboczych z dumną historią tworzenia innowacyjnych rozwiązań w przestrzeniach roboczych od ponad 100 lat. Rozumiemy, że lepsze zdrowie i dobre samopoczucie to sposób na życie i wierzymy, że powinno to być kontynuowane, gdy jesteśmy w pracy. Dlatego opracowaliśmy takie produkty, jak biurka z regulacją wysokości, rozwiązania do pracy w pozycji stojącej i ergonomiczne akcesoria, aby pomóc ludziom osiągać najlepsze wyniki. Bardziej produktywna, wydajniejsza, zdrowsza, szczęśliwsza.

Od akredytowanych przez FIRA wsporników do monitorów i laptopów, ramion do monitorów, podpórek pod stopy i podpórek na nadgarstki z ochroną antybakteryjną Microban® po nową gamę stacji roboczych do pracy w pozycji stojącej i biurek z regulacją wysokości, my ponownie aktywnie pomagając większej liczbie osób w dobrej pracy. Nasze rozwiązania zachęcają do proaktywnego podejścia do zmniejszania ryzyka bólu lub urazów związanych z miejscem pracy.

Fellowes działa na całym świecie, a w Europie jesteśmy silnie obecni regionalnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Polsce , wśród innych dobrze prosperujących rynków.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek