FELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FELLI

Producent: Felli

Felli to nowa marka, ale z ważnym dziedzictwem, które jest całkowicie włoskie.

Jej początki są silniejsze niż połączenie jej głęboko z jej terytorium i wartościami rodziny, która ją założyła: patrz w górę, patrz dalej, miej odwagę być wyjątkowym.

Felli ceni sobie dziedzictwo technologiczne, które umożliwiło stworzenie unikalnego i wyróżniającego się materiału

idealna równowaga między naturą a innowacją, pochodząca z drewna z recyklingu i polimerów, zrównoważonego i nadającego się do recyklingu. Produkt wyjątkowy, bo autentyczny i nie naśladujący. Drewno, które z czasem zachowuje się lepiej, szanując swoją prawdziwą naturę. Drewno, które jest jedynym Felli.

Wybór Felli oznacza wybór stylu życia, zarówno etycznego, jak i estetycznego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek