FEELGOOD DESIGNS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FEELGOOD DESIGNS

Producent: Feelgood Designs

Ciepło, przytulnie, zachęcająco. - Założona w 2001 roku firma Feelgood Designs to firma produkcyjna, która wypełnia lukę między projektowaniem a produkcją. Feelgood Designs opracowuje opłacalne komercyjnie produkty, które nie naruszają jakości ani wzornictwa. Koncentrując się na rattanu i drewnie, firma współpracuje z różnorodnym zespołem projektantów, w tym znanymi nazwiskami i młodymi, wschodzącymi talentami.

Kolekcja Feelgood łączy współczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i zawiera kultowe elementy, takie jak krzesło Basket (1951) Gian Franco Legler i Highback (1964) Yuzuru Yamakawy. Przede wszystkim elementy Fellgood Design są funkcjonalne, z większością wersji wewnętrznych i zewnętrznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek