FEBRÜ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

FEBRÜ

Producent: Febrü

Biurowe światy wciąż się zmieniają. Tam, gdzie w przeszłości funkcjonalność i ergonomia były jedynymi istotnymi kryteriami dla mebli biurowych, dziś liczą się takie atrybuty, jak emocjonalność, indywidualność i wygoda. Naszą intencją jest opracowywanie koncepcji i rozwiązań spełniających ten wymóg i mających indywidualny charakter. Każdego dnia Febrü stara się zrozumieć, co składa się na dobre środowisko biurowe: Funkcjonalny projekt, wyjątkowa jakość i umiejętność dotrzymywania kroku zmieniającym się warunkom życia i pracy to fundamenty naszej pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek