FASSA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FASSA

Producent: Fassa

Fassa Bortolo to historyczna marka w świecie budownictwa, włoski lider i jedna z najbardziej znanych firm na świecie. Dbałość o jakość i surowce, badania, innowacyjność i środowisko zawsze były podstawą wizji firmy, wyrażonej ciągłym zaangażowaniem w rozwój najnowocześniejszych rozwiązań dla ewolucji budownictwa.

Szeroka gama produktów jest prezentowana jako Zintegrowany System, który spełnia wszystkie potrzeby branży i dostosowuje się do każdego rodzaju aplikacji, od małych prac budowlanych po duże place budowy.

Zawsze w zgodzie z ewolucją rynku, Fassa Bortolo oferuje szeroką gamę produktów od zapraw do gotowych tynków, od farb po produkty do układania okładzin i rozwiązania do renowacji, renowacji i ociepleń. Wraz z nimi są to produkty bio-architektury, kompletna linia płyt gipsowo-kartonowych i akcesoriów Gypsotech® oraz linia dekoracyjna Sfide d'arte®, najnowsza w asortymencie Fassa.

Obecnie Fassa Group posiada 16 zakładów we Włoszech, najnowszy w Calliano (Asti), wykazując stały i ukierunkowany wzrost w całym kraju. Należą do nich zakład w Portugalii, trzy biura sprzedaży we Włoszech, trzy w Szwajcarii, jedno we Francji, jedno w Hiszpanii i jedno w Wielkiej Brytanii, zatrudniające ponad 1300 pracowników i sprzedawców.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek