FAS PENDEZZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FAS PENDEZZA

Producent: FAS Pendezza

Firma FAS Pendezza Srl została założona w 1964 roku w Villa d'Ogna, w górnej części Val Seriana, kierując się wielką intuicją Alfonso Pendezzy i jego brata Davide: tworzenie gier i narzędzi rozrywkowych dla dorosłych i dzieci, wykonanych z wysokiej jakości surowców i przetwarzanych przez najlepsi rzemieślnicy tradycji Bergamo. Tak narodziły się piłkarzyki, tenis stołowy i stół bilardowy FAS: ikony elegancji i jakości. Doceniane jako włoskie osiągnięcia rzemieślnicze, produkty FAS Pendezza zdobywały i utrwalały przez lata krajowe i międzynarodowe nagrody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek