FARAONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FARAONE

Producent: Faraone

Faraone produkuje schody, balustrady i balustrady na zewnątrz i ściany osłonowe. Od lat ugruntowuje swoją pozycję na arenie międzynarodowej. Ciągła innowacyjność i dążenie do perfekcji to cechy charakterystyczne marki, jednej z pierwszych we Włoszech, która wykorzystuje możliwości technologii punktowego mocowania szkła. Faraone oferuje teraz szeroką gamę zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, wykorzystywanych w różnych kontekstach, od stadionów piłkarskich i historycznych centrów miast po przestrzenie domowe i profesjonalne. Faraone zapewnia projektantom wnętrz i planistom pełne wsparcie, które rozciąga się na fazę posprzedażową dzięki usługom dostawy i pomocy. Filozofia firmy koncentruje się na ekstremalnej staranności w projektowaniu każdego produktu, będącego wynikiem dogłębnych studiów i badań nad estetyką i połączeniami materiałów. Współpraca zespołu wewnętrznego z biurami zewnętrznymi pozwala Faraone eksperymentować i uzyskiwać nowe spojrzenie na trendy sektorowe. Oprócz zdolności do innowacji firma nieustannie poddaje się próbie, aby wyprzedzić rynek. W rzeczywistości firma z siedzibą w Tortoreto zdecydowała się na zdecydowany zwrot w kierunku ekologicznym, używając materiałów nadających się do recyklingu, takich jak szkło, aluminium i stal, do produktów, które są trwałe i szanują środowisko.

Balustrady, schody, fasady: przejrzysta architektura Faraone Faraone produkuje balustrady w różnych materiałów i form. Ninfa to kolekcja szklanych balustrad używanych na stadionie Dacia Arena w Udine. Głównymi produktami firmy są schody z aluminium, stali i szkła, zwłaszcza modele Regale i Mistral. Te same materiały są używane do szklanych drzwi wewnętrznych i do zadaszeń, które ozdabiają wszelkiego rodzaju przestrzenie zewnętrzne. Jednym ze sztandarowych produktów firmy są ściany osłonowe. Dzięki mocowaniu punktowemu system Air System zapewnia światło i jasność w budynkach, umożliwiając doskonały widok na otaczający krajobraz. Rozwiązanie Klima stawia na izolację termiczną, wybór poświęcony zrównoważonemu rozwojowi.

Faraone organizuje wydarzenia, które łączą siłę opowiadania historii z uczestnictwem klientów. Inicjatywa Storie di Progetti d'Eccellenza (Historie doskonałych projektów) opowiada historie niektórych z najbardziej kultowych produkcji firmy, takich jak Nuvola Fuksasa w Rzymie. Visto che Vista? (Widziałeś ten widok?) Konkurs fotograficzny nagrodził zdjęcia klientów przezroczystych balustrad linii Ninfa. Wreszcie l'Arte di generare Arte (Sztuka generowania sztuki), promowana we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w L'Aquila, zachęcała studentów i młodych projektantów do tworzenia prac, które można by zintegrować z liniami produktów Faraone.

historia Faraone, od ram aluminiowych po stalowe i szklane schodyW 1969 Sabatino Faraone założył swoją firmę w Tortoreto Lido w prowincji Teramo, aby produkować aluminiowe okna i drzwi. Była to mała firma z jednym małym pokojem o powierzchni 80 metrów kwadratowych, jednym pracownikiem i trzema praktykantami. Historia Faraone zaczęła się od tych skromnych początków rzemieślników pełnych wiedzy. Z biegiem lat fabryka rozbudowywała się i opracowywała pierwsze innowacyjne rozwiązania. W 1978 roku zaprezentowano na rynku pierwsze schody aluminiowe. Stał się on punktem centralnym działalności, który umieścił firmę na kierowniczych stanowiskach we Włoszech, Hiszpanii i Polsce.

W latach 80. pojawiły się pierwsze dwuwarstwowe fasady wentylowane, które odniosły bezprecedensowy sukces. W latach 90. firma rozszerzyła swój dział aluminiowych schodów, a w 2000 r. wprowadziła innowacje w fasadach punktowych. Kolejny punkt zwrotny nastąpił w 2004 roku, kiedy Faraone spotkał architekta Mauricio Cardenas Laverde. Ich partnerstwo doprowadziło do stworzenia pierwszych otwartych schodów ze stali i szkła, flagowego produktu firmy, przenoszącego Faraone na scenę międzynarodową. Opierając się na tym rozkwicie, firma zaczęła oferować nowe produkty do wnętrz i na zewnątrz - od balustrad ze stali nierdzewnej po balustrady. Dziś Faraone jest symbolem sukcesu Made in Italy z instalacjami na całym świecie, od Japonii po Urugwaj, Stany Zjednoczone, Turcję i Europę Środkową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek