FAPIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FAPIM

Producent: Fapim

Fapim powstał w 1974 roku z myślą o produkcji okuć do aluminiowych okien i drzwi łączących innowacyjność i łatwość użytkowania. Nawet teraz, 30 lat później, pozostaje to „podstawową działalnością” firmy. Dziś Fapim może pochwalić się katalogiem zawierającym ponad 1000 pozycji, o powierzchni przemysłowej o łącznej powierzchni 100 000 m2 i zatrudnia około 400 pracowników. Jej rynek referencyjny osiągnął poziom światowy, w tym oddziały i struktury handlowe w Argentynie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Stanach Zjednoczonych, a także w całej Europie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek