FAP CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

FAP CERAMICHE

Producent: FAP ceramiche

Fap Ceramiche narodził się w połowie lat 60-tych, kiedy Fabbrica Artistica Piastrella w Sassuolo uruchomiła produkcję ekskluzywnych płytek ściennych i podłogowych. Historia FAP Ceramiche jest ukoronowana trzema dekadami międzynarodowych sukcesów i jest zapisywana każdego dnia na ścianach i podłogach niezliczonych domów na całym świecie. Projekt marki ma na celu interpretację obecnych stylów życia i sprostanie wszelkim związanym z tym potrzebom. FAP Ceramiche oferuje produkty i rozwiązania, które są w całości wykonane we Włoszech i które naznaczają każdą część domu osobowością tych, którzy tam mieszkają.

FAP Ceramiche: podłogi i wykładziny między tradycją a nowoczesnościąKatalog FAP Ceramiche zawiera ponad trzydzieści kolekcji kolorowych , zdobione, polerowane i satynowane. Siła gresu porcelanowego w połączeniu z zaawansowaną technologią spotyka się z doświadczeniem projektowym, które przyniosło firmie renomę. Linie wraz z efektami drewna, kamienia, marmuru tworzą mozaiki i ekskluzywne elementy dla doskonałego wykończenia. Badania FAP Ceramiche są zakorzenione w tradycji rzemieślniczej firmy, która wyznacza punkt odniesienia dla eksperymentowania z materią, nowymi technikami i materiałami tradycji ceramicznej. Wśród kolekcji FAP Ceramiche, Kamu celebruje polerowaną porcelanę gresową z nowatorskim podejściem do motywu kamuflażu. W tej kolekcji przestrzeń jawi się jako płynny i ciągły wymiar, będący wynikiem niuansów chromatycznych i blasku gładkich powierzchni łączących urok i wigor marmuru. Kamu jest dostępny w kolorach białym, szarym i beżowym oraz w dwóch rozmiarach, aby lepiej pokryć ściany i podłogi na całej długości nowoczesnymi i delikatnymi teksturami, idealnie pasującymi zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i kontraktowych. Mozaika Kamu łączy kreatywność z nieodzownym urokiem marmuru, dzięki nieregularnym płytkom, które zapewniają jasny, lśniący dotyk. Dzięki kolekcji Sheer, podłogi i wykładziny z gresu porcelanowego przyjmują najróżniejsze odcienie i powierzchnie. Rzeczywiście, Sheer oferuje pełną gamę tekstur i przestrzennych efektów wizualnych, idealnych do wzbogacenia otoczenia o szczególną atmosferę i akcentujący charakter. Czysta estetyka wnosi ruch do przestrzeni dzięki reliefom 3D, metalowym wstawkom i naturalnym akcentom, jak w przypadku ton w ton liści Leaves White lub innych wyrafinowanych i esencjonalnych geometrii, które cieszą oko iluzorycznymi efektami.

kamionka porcelanowa FAP Ceramiche dopasowane do każdego środowiska FAP Ceramiche oferuje szeroką gamę podłóg i pokryć do najróżniejszych celów, zarówno mieszkaniowych, jak i kontraktowych. Przykładem jest Rooy, seria gresu porcelanowego, która czerpie nowe inspiracje z materiałów do całkowitego pokrycia podłóg i ścian, zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Kolekcja została pomyślana zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego, dzięki możliwości adaptacji i możliwości łączenia płyt ceramicznych z najróżniejszymi elementami dekoracyjnymi. Rooy bawi się formatami, grafiką i materiałami, aby uzyskać produkty o wysokiej funkcjonalności i doskonałej jakości technicznej. Z kolei Pat oferuje fascynujące efekty wizualne dzięki kolekcji z białą pastą do nowoczesnych pokryć o wyrafinowanym wzornictwie wzbogaconym delikatnymi pastelowymi tonami. Z kolekcją Pat estetyka FAP wkracza na nowe horyzonty dzięki bogactwu wzorów zdobniczych wpisujących się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz, podobnie jak w przypadku Pat Mosaico. Inne mozaiki z białą pastą to te zebrane w kolekcji ColorNow, w których materia jest używana do wyrażania energii i rozsiewa przestrzeń dookoła dzięki ciągłym efektom chromatycznym i świetlnym. Kolor, wyrazista siła i emocjonalny pęd są bohaterami tego projektu, dzięki kompetentnemu doświadczeniu w spełnianiu najbardziej aktualnych wymagań estetycznych. Kolekcja oferuje żywe i eleganckie odcienie, takie jak wyrafinowane niuanse Curcuma, Avio, Fango e Marsala. Kolekcja Lumina zawiera trójwymiarowe reliefy sześciu wyrafinowanych tekstur, które zapewniają uderzający efekt wizualny. Smukła konstrukcja opowiada o ceramice i doskonałej jakości produktów FAP.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek