FANTONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 169 - 191 z 191 elementów
Pokazuje 169 - 191 z 191 elementów

FANTONI

Producent: Fantoni

Fantoni to firma należąca do tej samej grupy, znana na rynku z produkcji płyt wiórowych, surowego i szlachetnego MDF, papieru impregnowanego i laminowanego: z tych produkcji rodzą się również kolekcje mebli biurowych, które obejmują opracowywanie nowych koncepcji, w stanie sprostać wymogom elastyczności, której wymaga współczesna praca, integrując innowacje technologiczne (takie jak internet rzeczy) w celu stworzenia środowisk bardziej sprzyjających współpracy i ułatwienia kreatywnej pracy. Od stanowisk kierunkowych po operacyjne, nie zaniedbując przestrzeni przeznaczonych do wypoczynku, całe biuro jest starannie zaprojektowane tak, aby stać się miejscem żyznym, co sprzyja produktywności grupy.

Oprócz funkcjonalnego i ergonomicznego wyposażenia Fantoni sprawia, że biura są jeszcze bardziej przyjazne dzięki zastosowaniu sufitów akustycznych, zaprojektowanych w celu poprawy komfortu akustycznego i użyteczności przestrzeni. Jednym z najnowszych projektów Fantoni w tym obszarze jest Nanofor, panel z mikroperforacją, który jest lżejszy wizualnie, dyskretny i elegancki, o wysokich parametrach akustycznych.

Meble biurowe Fantoni: modułowe, elastyczne i funkcjonalne zaprojektowane z uwzględnieniem funkcji przestrzeni, ale przede wszystkim formy, fundamentalnej jako wizytówka z klientami i dostawcami. Fantoni oferuje eleganckie i funkcjonalne rozwiązania, ze szlachetnymi wykończeniami i skórzanymi detalami. Multipliceo to kompletne rozwiązanie dla biur kierowniczych: biurka są zaprojektowane z prostymi i czystymi liniami, a także charakterystycznym profilem 45°, ręcznie wykonane, dostępne w kolorze jasnego dębu, orzecha lub skóry, w których zintegrowane są schowki na rękawiczki i akcesoria. W skład linii wchodzą biurka, szuflady, szafki i stoły konferencyjne.

Potrzeby przestrzeni przeznaczonych na biura operacyjne są z pewnością bardziej praktyczne, gdyż to tam odbywa się główna działalność firmy. Katalog Fantoni pozwala wybierać pomiędzy różnymi stylami, tak aby nadać charakter otoczeniu, nie rezygnując z ergonomii i designu. Woods to kolekcja biurek z nogami z litego drewna, które mogą mieć również wewnątrz elektryczny mechanizm, który umożliwia regulację wysokości zgodnie z wymaganiami ergonomicznymi i użytkowymi

natomiast Quaranta5 wznawia cięcie pod kątem 45°, ale stosuje je do serii biurek które są zgodne z zasadą modułowości najnowszych standardów europejskich.

Kolekcja Hub firmy Fantoni została zaprojektowana przez Matteo Ragni i ma na celu spełnienie potrzeb elastycznej przestrzeni roboczej, dzięki jej modułowej strukturze. Modułowość ma na celu promowanie możliwości wymiany i komunikacji, więc stanowiska pracy „Baza pracy” występują na przemian z „Obszarem skupienia”, w którym można się skoncentrować i skupić, dzięki ścianom pokrytym tkaniną i wyposażonym w półki i pojemniki, wolnostojące moduły, które zapewniają więcej prywatności, gdy jest to konieczne i mogą być używane jako samonośne ściany łączące kilka modułów.

Ergonomia i design krzeseł biurowych FantoniFantoni przeprowadził również badania nad ergonomią krzeseł biurowych i proponuje rozwiązania, które pasują do wszystkich swoich propozycji umeblowania . Istnieją fotele, takie jak te z rodziny Ena, które są wygodne, ale niezbędne, nadają się do codziennego użytku przy biurku, ale także w salach konferencyjnych: regulowana wysokość, regulacja wychylenia i nachylenia reagują na ruch, zapewniając spersonalizowane ergonomiczne podparcie.

W biura, jednak często konieczne jest umeblowanie przestrzeni do wspólnego użytku, dedykowanych np. dla gości lub klientów, a nawet w tych pomieszczeniach design odgrywa fundamentalną rolę: w tym konkretnym celu Fantoni oferuje nowoczesne i wygodne fotele do poczekalni, sztaplowane lub składane , aby można je było wykorzystać do różnych potrzeb. Krzesło Máni ma różne akcesoria i konfiguracje, które zmieniają je zgodnie z Twoimi potrzebami: można je sztaplować, obracać, dostępne z podstawą sań, z podłokietnikami lub bez, regulowane na kółkach, z poduszką siedziska lub wyściółką przednią

wygodne, możesz również wybierać spośród wielu wygodnych mebli tapicerowanych, sof i foteli, takich jak współczesny Hug, który może mieć wysokie oparcie izolujące od hałasu oraz gniazdo USB do ładowania smartfonów i tabletów, czy bardziej klasyczny i elegancki Szafran, ze stalową ramą i tapicerką z tkaniny lub skóry.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek