FANTINI RUBINETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 361 - 384 z 432 elementów
Pokazuje 361 - 384 z 432 elementów

FANTINI RUBINETTI

Producent: Fantini Rubinetti

Fantini Rubinetti to włoska firma należąca do rodziny o tej samej nazwie, która od 1947 roku projektuje i produkuje baterie łazienkowe, baterie i akcesoria do wanien i pryszniców, ale także baterie i baterie kuchenne. Niezwykle głęboko zakorzeniona rzeczywistość nad brzegiem jeziora Orta, która jednak wyprowadziła Made in Italy daleko poza granice państw: dziś Fantini jest międzynarodowym punktem odniesienia, obecnym w co najmniej pięćdziesięciu krajach na całym świecie, dzięki współczesny design swoich produktów i użycie wysokiej jakości materiałów. Być może właśnie położenie nad brzegiem jeziora dało pomysł braciom Fantini, założycielom marki, wprowadzania wody do domów za pomocą „narzędzi”, które były nie tylko użyteczne, ale także piękne i pełne stylu. Od 1947 roku do dnia dzisiejszego firma wyprodukowała dziesiątki kolekcji, flankując produkcję rygorystycznym kodeksem etycznym, misją i wizją, które zawsze wspierały wszystkich pracowników. Szacunek do pracy, szacunek dla ludzi, maksymalne poświęcenie się projektowaniu oraz umiejętność odkrywania i tworzenia coraz bardziej zaawansowanych dzieł, dzięki postępowi technologicznemu, doprowadziły do powstania projektów o wysokiej wartości etycznej, takich jak te związane z partnerstwem z CNR, do intensywnego monitoringu jakości wody czy budowy akweduktu w Burundi. W 2010 roku z partnerstwa Fantini i firmy Boffi narodziła się marka Aboutwater z dwiema seriami baterii zaprojektowanych przez Piero Lissoniego i Naoto Fukasawę. Cel działania ma charakter stylistyczny, ponieważ obie firmy decydują się na zaproponowanie rynkowi wyrafinowanych i współczesnych linii armatury, ale także strategiczny, gdyż obie marki dążą do rozszerzenia rynku poza granice swoich segmentów produktowych

Baterie i akcesoria Fantini: design dla każdego stylu Wśród wielu kolekcji Fantini nie będzie trudno znaleźć baterię, która idealnie pasuje do stylu Twojego domu. Ci, którzy nie lubią oczywistego stylu, znajdą Niceę, baterię umywalkową naścienną, kolorową i oryginalną, idealną: zaprojektowane przez Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza, baterie i gałki ścienne tego modelu są kolorowe i zaskakują optycznie efekty i miękkość w dotyku. W tej samej kolekcji dostępna jest również bateria prysznicowa. Seria AR/38 to jeden z największych sukcesów Fantini: jednootworowa bateria umywalkowa nablatowa zaprojektowana przez Angeletti Rizza Design to element liniowy, niezbędny, prosty i elegancki, poza czasem i trendami smakowymi, obowiązkowy dla tych, którzy kochają elegancję i trzeźwość . Podłogowa kolumna prysznicowa Mare, zaprojektowana przez Franco Sargiani, to element współczesnego wystroju wnętrz, idealny dla tych, którzy uwielbiają łączyć funkcjonalność i estetykę w jednym produkcie. Jej monolityczny kształt ma rodowy urok, silnie malowniczy. Strumień wodospadu i lusterko wsteczne dopełniają naprawdę wyjątkowy element.

Ale Fantini to także akcesoria łazienkowe. A z dbałością o design nawet prosty wieszak na ręczniki może mieć godność muzealnego dzieła: liniowy, kwadratowy, idealny do każdej przestrzeni. Podobnie jak mydelniczka, kawałek tylko pozornie prozaiczny, ale elegancki i skoordynowany z resztą produkcji Fantini.

Fantini Rubinetti: kultowe produkty i współpraca ze wspaniałymi projektantami Fantini zawsze był przekonany, że współpraca z wielkimi międzynarodowymi projektantami przyniesie korzyści wizerunkowi firmy i tworzenie naprawdę ekskluzywnych produktów. Na przestrzeni dziesięcioleci wiele produktów zostało stworzonych dzięki kreatywności czołowych postaci na scenie architektury i designu. Już w latach 70. narodziła się kolekcja I Balocchi, zabawna i kolorowa, zaprojektowana przez Davide Mercatali i Paolo Pedrizzetti, a także pierwszy wielki sukces pod marką Fantini i nadal w produkcji. Seria Calibro, zaledwie kilka lat młodsza i zawsze zrodzona z kreatywności Mercatali i Pedrizzetti, również odnosi duże sukcesy, stając się nawet częścią stałej kolekcji MoMa w Nowym Jorku. Rok 1993 datuje się na współpracę z Enzo Mari, który tworzy Manovella, specjalną kolekcję o smaku retro. Rodolfo Dordoni, słynny projektant, który zmierzył się z kultowymi meblami, przyczynił się do wielkości Fantini dzięki serii Levante, wyróżnionej nagrodą ADI Compasso d'Oro w 2014 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek