FANTIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

FANTIN

Producent: Fantin

Fantin powstał w 1968 roku w Bannia w gminie Fiume Veneto. Wszystkie meble z kolekcji Fantin można dostosować do najróżniejszego otoczenia: od biura po dom, a także do społeczności i przemysłu. Możliwość dostosowania pojedynczego produktu lub najbardziej złożonego zamówienia jest kluczem, który pozwolił Fantinowi nawiązać przez lata tak wiele prestiżowych partnerstw. Rodzina Fantin, która od zawsze kieruje firmą, z pasją stworzyła świat wyspecjalizowany w produkcji okuć i rozwiązań z metalu, uznawany na swoim rynku za niezbędną wartość: jakość, czyli syntezę pomiędzy piękno, solidność i trwałość. Wszystkie etapy produkcji są możliwe dzięki elastycznemu zarządzaniu, zarówno w zakresie dostosowywania oferty produktowej, jak i ilości, od pojedynczego elementu po najbardziej wymagające zamówienia związane ze światem kontraktacji. Materiały najwyższej jakości, co pozwala nam proponować na światowym rynku produkty, które są autentycznie „Made in Italy”. Własne jednostki produkcyjne są bezpośrednio nadzorowane w każdym szczególe i, wraz z wysokim poziomem technologicznego know-how, łączą doskonałość inżynieryjną każdego projektu z dostosowanym asortymentem produktów. W naszym 5500 mkw. w siedzibie głównej jest miejsce na wszystkie fazy całego cyklu produkcyjnego, od dostawy pierwszego wyboru częściowo obrobionych surowców, poprzez obróbkę mechaniczną, aż po malowanie farbami proszkowymi termoutwardzalnymi pozbawionymi metali ciężkich, gwarantującymi szacunek dla środowiska i mebli, które w 100% podlegają recyklingowi. Każdy artykuł musi przejść testy kontroli jakości na każdym etapie przetwarzania, o czym świadczy Certyfikat ISO 9001, uznawany na całym świecie standard jakości, który gwarantuje optymalną strukturę organizacyjną i odpowiednie standardy jakości dla wszystkich etapów produkcji w firmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek