FAMA INTERNATIONAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów

FAMA INTERNATIONAL

Producent: Fama International

Powołanie Famy od samego początku było wyraźnie wyrażone w nazwie firmy: Fama International została założona w 2000 roku jako producent akcesoriów, ale wkrótce odkryła swoje prawdziwe powołanie, aby wprowadzać innowacje w tradycji. Świat zawsze był swoim rynkiem. Firma jest obecna na stałe w 25 krajach. Fama ma stały trend wzrostowy i stale poszerzający się asortyment. Od 2020 roku stale poszerza swoją ofertę o prestiżowe linie i systemy oświetleniowe.

Filozofia marki W Famie przy każdym wyborze kieruje się materia, wrażenia dotykowe, harmonia i piękno. Fama szanuje metal

kute starożytnymi technikami, wykonane przez mistrzów złotnictwa, wykończone z niezwykłą starannością, to geneza każdego projektu. Każdy produkt Fama Design jest idealną syntezą miłości do tradycji i dążenia do innowacji.

Fëdor Dostoevsky napisał: „piękno uratuje świat”. Jest to także napęd każdego gestu Famy, napięcie każdej myśli, ścieżka, którą podąża, światło, które nią kieruje. Każdy przedmiot rodzi się ze spazmatycznego poszukiwania piękna, od doboru materiałów, po procesy wykończeniowe, które nadają każdemu produktowi wyjątkową jakość, dzięki czemu staje się czystą hedonistyczną przyjemnością.

Najważniejsza jest jakość i badaniaKażdy produkt Famy podlega bardzo rygorystyczne testy i kontrole jakości, od czystości surowca, przez testy funkcjonalności, po doskonałość wykończeń, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Żaden produkt nie jest pakowany i wysyłany, jeśli nie przejdzie najpierw kontroli jakości, ponieważ dla Famy doskonałość nie jest wyjątkiem, ale standardem.

Nieważne, czy są to uchwyty, gałki, akcesoria meblowe czy oprawy oświetleniowe, linie produktów Famy mają unikalne cechy, od ręcznie rzeźbionych, takich jak Atelier Lebee i Gaudium, po te obrabiane numerycznie, takie jak seria Artwork, kawałek po kawałku, wszystkie są zjednoczone najwyższą jakością materiałów i wykonania. Ci, którzy wybierają Famę, robią to z zamiłowania do włoskiego designu, z powodu jakości materiałów, dla wrażenia, jakie Fama zna w każdym ze swoich produktów.

Kwestia bezpieczeństwaWszystkie produkty Famy są produkowane wyłącznie we Włoszech, z surowców do produkcji, od procesów wykończeniowych po pakowanie. Firma starannie dobiera materiały i dostawców, zapewnia certyfikowany i identyfikowalny łańcuch dostaw od pierwszej do ostatniej fazy przetwarzania. Każdy produkt jest również pokryty antybakteryjnym wykończeniem, które dzięki specjalnej farbie z jonami srebra gwarantuje redukcję namnażania bakterii o ponad 99% w porównaniu z powierzchnią niepoddaną obróbce.

Obsługa klientaW Famie zdrowym rozsądkiem jest, że słowo „niemożliwe” " Nie ma znaczenia. Firma jest w stanie w bardzo krótkim czasie zrealizować nawet jednoczęściowe zamówienia, opracować projekty we współpracy z klientem, prototypować i weryfikować realizację pomysłu. Zadowolenie klienta jest jednym z głównych celów firmy. Ci, którzy zwracają się do Famy, wiedzą, że będą mogli otrzymać produkt, o którym myśleli, w najbardziej odpowiednim wykończeniu, wszystko ściśle wyprodukowane we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek