FABER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FABER

Producent: Faber

Faber to jeden z największych producentów okapów na świecie. Jako wynalazcy okapu kuchennego z ponad 60-letnim doświadczeniem, możesz mieć pewność, że odciąg kuchenny jest w dobrych rękach. Historia Fabera – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu minęło sporo lat. Faktycznie dziesięciolecia, podczas których skoncentrowaliśmy się na poprawie designu, funkcjonalności i jakości naszych okapów. I wygląda na to, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty, bo dziś jesteśmy jednym z czołowych producentów okapów na świecie. Faber był pierwszą firmą w historii, która wyprodukowała okapy kuchenne, i nadal jesteśmy numerem jeden pod względem jakości i ilości. We Włoszech co drugi okap to kaptur Faber.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek