FAB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

FAB

Producent: FAB

fab jest wspierany przez możliwości techniczne i wiedzę firmy, która od ponad 80 lat działa na rynku budowy maszyn, odlewnictwa i konstrukcji mechanicznych w kraju i za granicą, dostarczając innowacyjną technologię o doskonałej jakości. Rentowność tego biznesu opiera się na ciągłym doskonaleniu swoich produktów oraz na zrównoważonym rozwoju. fab chce przyczyniać się do dobrobytu ludzi i ratować środowisko dla przyszłych pokoleń. Są świadomi w doborze surowców i wymagający w doborze użytych materiałów. To dzięki rozwojowi produktów i ciągłym eksperymentom fab zyskuje zaufanie do wprowadzenia swoich produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek