EZPELETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

EZPELETA

Producent: Ezpeleta

Ezpeleta to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji mebli ogrodowych.

Minęło ponad osiemdziesiąt lat od naszego powstania, ale Ezpeleta nadal projektuje i wytwarza produkty do zabawy na świeżym powietrzu z taką samą pasją jak zawsze. Jej tradycja i know-how, przekazywane z pokolenia na pokolenie, wraz z silnymi innowacjami, które firma wdrożyła w ciągu ostatnich lat, uczyniły z niej jednego z obecnych liderów sprzętu outdoorowego dla branży Contract.

Ezpeleta: zrównoważony design Główna fabryka firmy znajduje się w Vila Nova de Cerveira, strategicznym miejscu na granicy Galicji i Portugalii. Tam jej wewnętrzny zespół projektuje i produkuje szeroką gamę mebli i parasoli poprzez przekształcenie trzech głównych materiałów: polimerów, metali i tkanin.

Jego dążenie do międzynarodowej projekcji doprowadziło do jej obecności na wszystkich pięciu kontynentach, tworząc unikalne , funkcjonalne, trwałe, różne, aktualne i przyjazne środowisku przestrzenie.

W ostatnich latach firma skoncentrowała swoje wysiłki na gazowym wtrysku polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Meble stworzone tym procesem i materiałem są lekkie, wygodne, trwałe, odporne, bardzo łatwe do czyszczenia i recyklingu. Dlatego Ezpeleta podtrzymuje swoje zaangażowanie w nowe linie krzeseł, stołów i leżaków opartych na tym materiale, często wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu.

Kolekcja Ezpeleta Jej katalog uzupełnia szeroka gama parasoli o różnych formatach, wykończeniach i materiałach, dzięki do silnej tradycji i ciągłej innowacyjności wytwarzania tego produktu. Świadomość ekologiczna firmy skłoniła ją do opracowania parasola Eolo Pureti, który otrzymał nagrodę 2020 Red Dot Award oraz nagrodę 2020 Horeca New Business Models Award. Tkanina tego parasola zawiera destrukcyjną nanotechnologię fotokatalityczną, która pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, którym oddychamy, neutralizując gazy silnikowe i inne szkodliwe substancje. Jest również w 100% zdatny do recyklingu, zgodnie z naszymi najnowszymi rozwiązaniami opartymi na zrównoważonym rozwoju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek