EXTREMIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

EXTREMIS

Producent: Extremis

Design nie tylko jako zbiór pomysłów, linii, połączeń materiałów, ale jako środek poprawiający jakość życia. To koncept kreacji Extremis, międzynarodowej rzeczywistości, która projektuje i sprzedaje m.in. stoły piknikowe, krzesła i ławki do użytku na zewnątrz. Ceniona na całym świecie kolekcja produktów, która począwszy od centrali w Poperinge w Belgii trafia w gusta miłośników designu. Firma, która od pierwszego dnia poświęciła się projektowaniu i która nadal zadziwia filozofią produkcji, która chce nadać nowe znaczenie meblom ogrodowym. Dla firmy Extremis meble stają się środkiem agregacji, zdolnym wnieść szczęście w życie ludzi. Kreacje Extremis powstają po to, by rozwiązywać problemy, a nie jako wynik zwykłego ćwiczenia w stylu. A przy mniejszej liczbie problemów poprawia się jakość życia, zwiększając chęć bycia razem i komunikowania się. Jeśli projekt ma się agregować, produkcja musi pozostać zrównoważona. Przez lata firma Extremis wielokrotnie potwierdzała swoje powołanie jako ekolog. Każdy produkt firmy jest wytwarzany w Belgii przy użyciu ekologicznych materiałów i przy użyciu wydajnych technik produkcyjnych. Kilka nagród i wyróżnień od firmy Extremis: produkty German Design Award w 2019 r., a także Green Good Design i DME Award Sustainability. Podczas gdy zrównoważony rozwój środowiska jest jednym z filarów działania firmy Extremis, drugim z pewnością jest innowacyjność. W tym kontekście firma otrzymała nagrodę Interior Innovation Award, Red Dot Award oraz IF Gold Award.

Siedzi, stoły piknikowe, ławki ogrodowe: produkty firmy ExtremisExtremis wyróżnia się na arenie międzynarodowej dzięki stołowi piknikowemu Gargantua, który stał się prawdziwym designem na zewnątrz klasyczny z biegiem czasu. Marka uwielbia sięgać między różnymi wymiarami mebli ogrodowych i nie tylko: ławka ogrodowa Romeo & Juliet została zaprojektowana tak, aby wnieść odrobinę zieleni w miejskie otoczenie, podczas gdy stół Hopper nadaje się do zamkniętych biur i pracowni jako stół konferencyjny. Dostępny również jako stół piknikowy z wbudowanymi ławkami, jest częścią nagradzanej kolekcji Hopper, jednej z najbardziej cenionych przez markę, która obejmuje również altanę Hopper Shade. Podstawowe i kwadratowe linie to linie taboretów z linii Tiki, a także parasolki ze stali nierdzewnej Acacia. Podejście firmy Extremis jest takie samo również w przypadku mebli biurowych, które mają na celu oferowanie designerskich mebli zapewniających przyjemne doznania w każdym kontekście: Fotel kapitana to pięcioramienne siedzenie z podłokietnikami inspirowane pozycją kapitana jachtu. Przesłanie po raz kolejny jest jasne: projekt i harmonia formy są punktem wyjścia do osobistej i interaktywnej podróży, która w meblach wewnętrznych i zewnętrznych odnajduje idealne medium.

Meble Extremis jako narzędzia agregacji Firma Extremis została założona w 1994 roku przez Dirka Wynantów. Pomysł do realizacji jest natychmiast jasny: stworzyć łóżka ogrodowe, meble do pokojów relaksacyjnych i akcesoria do wyposażenia, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać środowisko zewnętrzne i wewnętrzne. Projekt staje się w ten sposób sposobem na przeżycie przyjemnych chwil z przyjaciółmi lub na relaks po męczącym dniu. Wiele kreatywnych osób zdecydowało się na współpracę z Extremis. Oprócz Dirka Wynantsa, założyciela firmy, Arnold Merckx również odgrywa wiodącą rolę. Doceniany w całej Europie holenderski projektant wnętrz został nagrodzony złotym medalem na Handwerksmesse w Monachium. Kreatywne projekty Metrica, włoskiej rzeczywistości, zrealizowane przez Robina Rizziniego i Lucio Leonelliego, wzbogacają katalog wyposażenia Extremis, w którym dominuje biel, niektóre z bestsellerów firmy, takie jak stół ogrodowy Marina Picnic, pojedynczy blok stołu z bocznymi ławkami które można łączyć z innymi elementami na hipotetycznie nieskończoną długość. Projektant Xavier Lust zaprojektował dla Extremis stół w połowie drogi między meblami a dziełami sztuki: PicNik to pojedynczy blok stołu ze zintegrowanymi ławkami, wykonany z blachy aluminiowej. Danny Venlet wreszcie nadaje artystycznej godności elementowi takiemu jak wiadro z lodem z Icecube. Propozycja potwierdzająca filozofię firmy, poświęcona tworzeniu dzieł zachęcających do socjalizacji i wymiany myśli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek