EXENZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

EXENZA

Producent: Exenza

Exenza to nie tylko marka, ale prawdziwy koncept. Koncepcja, która tworzy, modeluje, miesza i miesza wiele wpływów i stylów, aż do poszukiwania zaskakującego wyniku końcowego, zawsze innowacyjnego i rewolucyjnego, odległego od tradycyjnych schematów, ale bliskiego tradycji i nierozerwalnie związanego z naturalnymi i cennymi zasobami terytorium .

Exenza to nie tylko producent designerskich mebli, bo miłośnicy naturalnego piękna elementów działają w ich wnętrzu, wykorzystując charakterystyki i możliwe przekształcenia i kombinacje jakie mogą generować.

Końcowe produkty sygnowane przez Exenza nigdy nie pozostawiają niczego przypadkowi . Tak naprawdę dbając o najdrobniejsze szczegóły już od pierwszego szkicu pomysłu, z delikatnością, pasją i poświęceniem śledzimy produkcję, od doboru jakościowych materiałów do ich budowy, aż po ostatni etap procesu produkcyjnego, ponieważ podstawową właściwością to co nas wyróżnia i naszą markę to wytrwałe i nieustanne badania.

Exenza narodziła się w 2001 roku z połączenia starożytnych tradycji tkwiących w miejscu, w którym wszystko się rodzi i przyszłych wizji wymyślonych przez wyobraźnię założyciela. Wszystko zaczyna się od niesamowitego piękna i uroku zakrzywionego szkła, mocno zakorzenionego w historii swojego terytorium, i ewoluuje poprzez odkrywanie i stosowanie nowych, nieoczekiwanych materiałów, takich jak tkaniny, od drewna po aksamit, łącząc je z zakrzywionym szkłem dającym ciepło a właściwie podkreślenie jej najgłębszych cech, a raczej istoty, terminu, od którego wywodzi się nazwa naszej marki.

Głęboko wierzymy, że wszystkie materiały i surowce mają duszę, bardzo precyzyjną esencję: formę wyrazu to jest nie tylko szanowane, ale także wywyższane i celebrowane. Dzięki wyłącznemu użyciu wysokiej jakości materiałów oraz niezbędnym umiejętnościom fachowych i wprawnych rąk w ich pracy, naszą intencją jest, aby ponadczasowa klasyka była nowoczesna, przywołując tradycję i stosując ją w teraźniejszości, w ciągłym poszukiwaniu nowych wyrazistych form, materiałów i pomysły. Bo przeszłości nie należy zapominać, ale wzmacniać i uaktualniać, mieszając ją z teraźniejszością, by dać życie czemuś wyjątkowemu, co nie wymaga definicji: to wszystko jest Exenza.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek