EXAGRES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EXAGRES

Producent: Exagres

Od momentu powstania firma odgrywa fundamentalną rolę w prowadzeniu badań surowców i procesów produkcyjnych, dostarczając rozwiązania do zastosowań ceramicznych w rękach wielkich profesjonalistów, opracowując elementy specjalne, takie jak stopnie, narożniki, kątowniki, rynny, obrzeża basenów, itp. fakty te pozycjonują Exagres jako wiodącego producenta w Europie. Innowacje i rozwój są przenoszone na rynek głosem utalentowanego, przyjaznego zespołu, który potrafi wsłuchać się w każdą potrzebę swoich klientów i profesjonalistów. Obecnie Exagres jest wzmocniony 40 latami innowacji technologicznych, znajomością i zrozumieniem wielu potrzeb w celu osiągnięcia wysokiej jakości produktów, tworzenia wartości dodanej poprzez kulturę integralnego zarządzania i ciągłego doskonalenia, opartego na jakości usługi i produktu, ochronie środowiska oraz zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, którzy tworzą naszą firmę.

Wymagania architektury zmieniają się w czasie, dlatego EXAGRES proponuje rozwiązania i powierzchnie, które gwarantują wysoki poziom walorów technicznych i estetycznych, a jednocześnie respektują potrzeby budownictwa. Produkt Exagres, dzięki unikalnemu systemowi produkcji, ekstruzji, jest w stanie generować różne formaty i typy elementów specjalnych, ułatwiając w ten sposób ich montaż przez profesjonalistę.

Seria Exagres gwarantuje funkcjonalność i wysoką estetykę w każdym rodzaju projektu.W Exagres jesteśmy odpowiedzialni za środowisko. Z tego powodu stosujemy odpowiednie narzędzia zarządzania, aby zagwarantować jakość, środowisko, bezpieczeństwo i zdrowie.

Exagres włącza się do systemu pracy BIM, dystrybuując swoje wyroby ceramiczne do pośredników zajmujących się budownictwem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek