EVER LIFE DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

EVER LIFE DESIGN

Producent: Ever Life Design

Rossella Ragazzi i Jacopo Antoniazzi, biznesmeni z Mantui, założyli EVER Life design w 2011 roku, kiedy już pracowali nad akcesoriami i pomocami łazienkowymi pod marką Thermomat. Nowa firma, specjalizująca się w uniwersalnym wzornictwie z niezwykle dokładnymi pomocami, narzędziami i akcesoriami łazienkowymi, zadebiutowała na Salone del Mobile w Mediolanie w 2014 roku. EVER Life Design łączy koncepcję „projektowania dla wszystkich” z podejściem przekrojowym, które pozwala na to samo obiekt do odgrywania różnych ról w zależności od tego, gdzie jest używany. Wraz z designem i jakością Made in Italy, ta filozofia przyniosła tej marce prestiżowe nagrody, w tym Compasso d'Oro ADI Mention of Honor oraz National Award for Innovation.

EVER Life Design, wielofunkcyjne akcesoria łazienkowe i mebleDla EVER Life Design, podejście do opieki nad ludźmi, stawia ludzi i przestrzenie w centrum projektowania. Przekłada się to na wielofunkcyjne akcesoria łazienkowe, takie jak „miękkie” umywalki z poliuretanu, miski ustępowe ułatwiające siadanie i wstawanie, wieszaki na ręczniki pełniące funkcję półek lub uchwytów podtrzymujących, hokery, które mogą służyć jako wodoodporne siedziska prysznicowe lub stoliki boczne . Projekt jest opracowywany przez zespół ekspertów, w tym Monikę Graffeo, Diego Cisi i Gianni Arduini z Marco Frigerio, aby sprostać potrzebom różnych grup wiekowych i kontekstów, od mieszkaniowych po kontraktowe. Jednym z najbardziej rozświetlonych projektów marki jest umywalka Bounce autorstwa Moniki Graffeo, która powraca do tradycyjnych, znanych i przyjaznych kształtów naczyń kuchennych przy użyciu specjalnego „przeciwurazowego”, miękkiego w dotyku poliuretanu o gładkiej i jedwabistej teksturze. Z tego samego materiału wykonano opatentowane siedzisko prysznicowe Tuck Type firmy Gianni Arduini, wyposażone w unikalny mechanizm, który umożliwia podnoszenie dolnej części i konfigurację siedziska, dostosowując jego wysokość do potrzeb. Ten innowacyjny produkt zdobył nagrodę 2016 Award of Awards, German Design Awards 2020 oraz otrzymał wyróżnienie na XXIV Compasso d'Oro.

Wśród najbardziej kompletnych propozycji marki jest kolekcja Link autorstwa Archiplan Studio. Jest to modułowy, prostoliniowy system składający się z umywalki cristalplant i szafki w różnych wykończeniach drewna, zaprojektowany, aby uwolnić blaty łazienkowe od bałaganu. Przedni uchwyt, który pełni funkcję podparcia i uchwytu, jest jednocześnie wieszakiem na ręczniki. Stojak na szczotkę do WC firmy Archiplan Studio, Street, uosabia pragnienie tworzenia bezpiecznych, etycznych i uniwersalnych przedmiotów, odchodząc od stereotypów kojarzących się z rozkładem i chorobą na rzecz języka normalności, ironii i współczesnego smaku. Ten „przyziemny” przedmiot zyskuje swoją tożsamość dzięki użyciu materiałów takich jak beton i mosiądz. Oprócz swojej tradycyjnej funkcji wspiera również ludzi we wstawaniu i siadaniu w toalecie.

Od prostej łazienki po domowe wellness Dzięki kolekcji Tape Moniki Graffeo, EVER Life Design nie ogranicza się do łazienki, ale także porusza temat wellness. Ten pasek wyposażenia jest przeznaczony do różnych zastosowań i kontekstów: łazienki, kuchnie, salony, gabinety, pokoje dziecięce. Promuje ruch w każdym wieku dzięki lekkiemu, niezbędnemu i kompaktowemu systemowi z trwałych materiałów. Świat fitnessu w domu również inspiruje Gambol, ponownie autorstwa Moniki Graffeo. Projektant wprowadza tę kolekcję sprzętu do ćwiczeń do łazienki, aby dodać nowe funkcje, takie jak wieszaki na ręczniki i podpórki, tworząc narrację ciała, które chce pozostać aktywne i sprawne. Równie wszechstronny i przystosowany do wszystkich pomieszczeń w domu jest wielokrotnie nagradzany system Dot. Stworzony do użytku jako wieszak na ręczniki o niezwykle podstawowym designie, charakteryzuje się dwoma cylindrycznymi elementami, w których znajdują się małe półki na mydło i butelki oraz kabel łączący, który staje się praktycznym wieszakiem na ręczniki. Dot to prosty system do personalizacji ścian domu. W kuchni może pełnić funkcję wieszaka na przyprawy, w łazience jako pojemnik na kosmetyki, w pokoju dziecięcym do przechowywania gier czy długopisów dzięki serii akcesoriów uzupełniających takich jak stojak na czasopisma, uchwyt na papier toaletowy, haczyk i mała półka z filiżankami lub bez, wszystkie w niestandardowych kolorach i kompozycjach.

EVER Life Design sklep online na Maximus DesignPonad 100 artykułów do łazienki, w tym sanitarne, umywalki, meble i akcesoria, o kreatywnych i oryginalnych wzorach, jest dostępnych na Maximus Sklep internetowy Design.com.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek