EUROMOBIL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

EUROMOBIL

Producent: Euromobil

Historia firmy Euromobil Założona w 1972 roku jest niezwykłą historią przypadku, nawet w regionalnym kontekście biznesowym Veneto, który obfituje w odnoszące sukcesy branże modelowe. Ta historia dotyczy firmy, która rozpoczęła swoją działalność w drugiej połowie lat 80-tych z wielkością i mentalnością małego biznesu, poprzez sprytne wybory, które zawsze przyjmowała nieruchomość, skomponowana przez braci Antonio, Fiorenzo, Gaspare i Giancarlo. Firma zmieniła się głęboko, stając się jedną z największych grup przemysłowych w wymagającym biznesie meblowym. Zmieniła się koncepcja Grupy w zakresie produkcji mebli, aby stworzyć prawdziwe centrum projektowania i doradztwa w zakresie wyposażenia domu, z produkcją kuchni na wymiar w krótkich terminach dostaw. Wśród celów, które możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy, najważniejszym jest przemysłowa optymalizacja produktów wyposażenia wnętrz, co pozwala nam zaoferować lepszy stosunek jakości do ceny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek