ETRURIA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ETRURIA DESIGN

Producent: Etruria Design

Antica Fornace jest początkiem projektowania ETRURIA.

To nie tylko dawna nazwa naszej firmy, ale koncepcja produktu i produkcji, która nierozerwalnie łączy się z kunsztem, umiejętnościami i najbardziej klasyczną tradycją ceramiczną.

koncepcja, o której nie zapomnieliśmy i która przez lata uświadomiła nam, że posiadamy dwie kluczowe zmienne projektowania: kształt i kolor. Nowa wizja firmy i produktu, która jest zgodna z logiką ekspertyzy wizerunkowej i projektowej, jednocześnie globalna i indywidualistyczna. Wizerunek projektu wnętrza sam w sobie staje się „produktem”, prostym i esencjalnym, podkreślającym elementy w ich fizyczności.

Pracując nad tą ideą przez lata poszerzyliśmy gamę produktów, aby sprostać najbardziej nowoczesnym potrzebom projektowym, oferując szeroka gama akcesoriów.

Tak narodziło się wzornictwo ETRURIA, gdzie termin „projekt” ma na celu reprezentowanie nieodłącznej koncepcji unikalnego i funkcjonalnego piękna, ale także wizji świata i pracy, która rozwija się poprzez szersze i swobodniejsze wykorzystanie kształtów, kolorów i powierzchni połączonych w jeden duży i całościowy projekt.

Materia

Więc nie jest to więc tylko klasyczny element.

Mocny charakter płytki diamentowej pozwolił ETRURIA design wprowadzić element ceramiczny do wnętrza przyszłość, z coraz bardziej dekoracyjnymi kolekcjami w oryginalnym stylu „Made in Italy”, które mogą tworzyć wartość dodaną podczas pokrywania powierzchni i aktualizować wystrój w całkowicie kreatywnym i spersonalizowanym doświadczeniu.

Projekt ETRURIA teraz o oferuje bardzo bogatą i wszechstronną gamę trójwymiarowych pokryć ściennych w różnych kolorach, kształtach i liniach graficznych, opracowanych za pomocą dwóch odrębnych koncepcji dekoracyjnych: surowszej, bardziej wyrafinowanej kolekcji Victoria oraz kolekcji Art Déco, skoncentrowanej na ponownej ocenie dekoracyjny styl retro.

Aby spełnić Twoje wymagania projektowe, ETRURIA design opracowała HEX, kolekcję, która opiera się na doświadczeniach cementowych płytek podłogowych, dekonstruując je i zmieniając ich kontekst w teraźniejszość. Podłoga to już nie tylko przestrzeń do przejścia, ale przestrzeń do umeblowania, która może łączyć kreatywność projektu z wyjątkową jakością materiału, takiego jak gres porcelanowy przelotowy.

Z biegiem lat projekt ETRURIA przywrócił im blask. powierzchnie, symbole XX wieku, przenosząc swoje możliwości dekoratorskie na współczesne aranżacje wnętrz. Emocjonalna i materialna podróż, której kulminacją było opracowanie linii mebli łazienkowych zaprojektowanych tak, aby idealnie zintegrować się z wykładzinami podłogowymi i ściennymi ETRURIA.

Po raz pierwszy na Cersaie 2012 koncepcja łazienkowa ETRURIA stała się główną kolekcją Made in Włoskie meble i meble, które elegancko łączą klasyczne piękno i design.

Wysoka wartość projektowa

„Sen o nazwie Diamond Faceting”

twórczość początku XX wieku, która była genezą designu, jaki znamy dzisiaj.

Marzenie, które zaczyna się tam, gdzie wszystko zostało skończone, wydobyciu na światło dzienne ikony ówczesnego wystroju wnętrz, w dobie gwałtownego uprzemysłowienia produkcji i masowa architektura.

Marzenie zwane diamentowym fasetowaniem.

Gwiazda najważniejszych miejsc i projektów szybkiego tempa XX wieku dzięki swojej trójwymiarowości, grze światła i cień, regularna geometria i swoboda kompozycji, ten mały 15 cm element nigdy nie był tylko przykryciem, ale prawdziwym obiektem projektowym, który może kreować nowe trendy.

Nawet dzisiaj i w nowych formach. Odrodzenie płytki o fasetowanych diamentach było tylko pierwszym krokiem.

Poczynając od standardowych nowoczesnych wykładzin podłogowych i ściennych, odkrywając na nowo romantyzm i trendy retro, przełamując koncepcję dwuwymiarowych powierzchni, aby otworzyć nowe horyzonty przestrzeni, pokonując wspólna logika mebli, aby dać upust kreatywności.

To są obecne i przyszłe ścieżki projektowania ETRURIA.

Ponieważ marzenie trwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek