ET AL.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

ET AL.

Producent: Et al.

Metalmobil, firma specjalizująca się w meblach do obiektów użyteczności publicznej, zmieniła nazwę na Et al. w marcu 2019 roku. Ta naturalna ewolucja firmy z Marche połączyła 60-letnie dziedzictwo rzemieślnicze i przemysłowe z wysokim wzornictwem. Celem Et al. jest projektowanie nowoczesnych, wszechstronnych, wysokiej jakości mebli, które pomagają ludziom w pełni cieszyć się przestrzenią. Firma podjęła szereg współpracy z uznanymi i wschodzącymi projektantami, którzy wzbogacają katalog o nowe, funkcjonalne, trwałe i atrakcyjne meble zgodne ze współczesnymi potrzebami. Dzięki dalekowzrocznej wizji et al. jest międzynarodowym liderem w branży mebli z najwyższej półki dla sektora kontraktowego, koncentrując się na biurach, restauracjach i strefach wypoczynkowych. i in. jest częścią grupy Marche-Romagna IFI SpA, lidera w branży wyposażenia i technologii dla sektora Food & Beverage

Et al. stoły, biurka i krzesła biurowe. Funkcja i designEt al. oferuje szeroką gamę funkcjonalnych i designerskich mebli biurowych. Giulio Iacchetti zaprojektował kolekcję stołów i biurek Salinero, których konstrukcja z lekko ukośnych stalowych nóg z rurki i cienkiego blatu z laminatu HPL jest niezwykle lekka i niezbędna. Dostępny w różnych rozmiarach z zasilaczem, portami USB, ukrytymi stacjami ładowania bezprzewodowego i przelotką kablową, Salinero może być używany jako biurko biurowe lub stół konferencyjny. Kolekcja foteli Marka, zaprojektowana przez Carlo Bimbiego, ma otulającą i dynamiczną formę. W jednym zintegrowanym elemencie z podłokietnikami, siedzisko i oparcie są dostępne ze skórzaną lub tkaninową tapicerką. Od 5-ramiennego przegubu po prostszą wersję z 4 nogami, różne rodzaje nóg sprawiają, że nadaje się do wielu zastosowań, od biura po konferencję lub poczekalnię. Dzięki dobrze wyprofilowanej skorupie z polipropylenu dostępnej w wielu wariantach, montowanej na różnych typach stelaży, kolekcja UNI-KA oferuje szeroką gamę opcji siedzisk. Ten. Warianty biurowe są wyposażone w obrotową podstawę z 5 ramionami i aluminiowymi kółkami, natomiast skorupa z ekskluzywnym efektem pikowania jest dostępna w 5 kolorach, z tapicerką lub bez.

Rozwiązania et al. dla społeczności, gastronomii i hotelarstwa lokaleMost Et al. Kolekcje są skierowane do restauracji, hoteli i społeczności z szeroką i zróżnicowaną gamą linii do siedzenia wewnątrz i na zewnątrz. Krzesło Palau Marca Sadlera jest wykonane z jednego bloku formowanego pneumatycznie polipropylenu. Idealna do każdego wyposażenia, jest dostępna w 6 kolorach, z podłokietnikami lub bez, i może być sztaplowana do 6 siedzeń. Kolekcja Shade - zaprojektowana przez Philippe'a Nigro i wspomniana już w corocznej publikacji ADI Osservatorio Permanente poświęconej najlepszym w projektowaniu - to kompletna linia krzeseł o przewiewnej, ale wytrzymałej konstrukcji z malowanych stalowych prętów, dostępna w 12 kolorach RAL. Stołek z podnóżkiem dostępny jest w dwóch wysokościach, a wysokie lub niskie krzesła ogrodowe można sztaplować do 8 wysokości. Całość dopełnia fotel ogrodowy. Oprócz miejsc siedzących, et al. oferuje rozwiązania do stolików kawowych i stolików okolicznościowych. Kolekcja Xt to aż 33 stoły do wyboru w różnych rozmiarach, kształtach i wykończeniach. Zespół projektowy marki połączył różne podstawy kolumn ze stali nierdzewnej z okrągłymi, kwadratowymi lub prostokątnymi blatami ze sklejki, białego laminatu lub drewna.

Kup Et al. produkty online na Maximus DesignSzukasz wyrafinowanych i eleganckich stołów i krzeseł do swojego salonu? Szukasz inspiracji do swoich przestrzeni kontraktowych? Spójrz na Et al. sprzedam produkty na Maximus Design!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek