ESTRO COLLEZIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

ESTRO COLLEZIONI

Producent: Estro Collezioni

Firma Estro zmieniła sposób, w jaki doświadczamy wnętrz, dzięki produktom o wyrafinowanym designie, aby osiągnąć pełny komfort funkcjonalny i estetyczny. W Estro Collezioni wierzą w tworzenie „indywidualnych” i estetycznie wyrafinowanych rozwiązań dla naszych klientów poprzez opracowywanie ad hoc projektów wykorzystujących unikalny styl i architekturę. Cała produkcja jest wykonywana we Włoszech przez firmy produkcyjne z dużym doświadczeniem technicznym, które mogą osiągnąć pożądany poziom kunsztu przy jednoczesnym wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Dzięki ciągłej konfrontacji rzemiosła i nowych trendów, zawsze pracują nad utrzymaniem silnych wartości, mając za misję świadczenie usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb z wykorzystaniem najlepszych materiałów i dbałością o szczegóły, łącząc funkcjonalność i estetykę. Celem zespołu założonego przez Allę Tereshchuk i Paolo Ciacciego jest nadanie łazience idealnego wymiaru, który przekłada się na ciągłe poszukiwanie równowagi między tradycyjnym rzemiosłem a technologicznymi eksperymentami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek