ESTFELLER PARETI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ESTFELLER PARETI

Producent: Estfeller Pareti

Firma Estfeller, założona w 1962 roku, dzięki badaniom nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla budownictwa, rozpoczęła w 1970 roku produkcję i komercjalizację zamknięć technicznych, takich jak ruchome, dźwiękoszczelne ściany przesuwne o certyfikowanej wysokiej jakości, a następnie szklane ścianki działowe i kurtyny grodzące. Dziś firma Estfeller Walls zachowała tradycję jakościowej wydajności połączonej z niezwykłym potencjałem operacyjnym, dzięki szerokiej gamie spersonalizowanych ścianek działowych udostępnianych klientom a profesjonaliści projektowi coraz bardziej zwracają uwagę na Styl i Design.

Doświadczenie zdobyte w dźwiękoszczelnych przesuwnych ściany z ponad pięćdziesięcioletniej działalności, wyprodukowała na rynkach krajowych i międzynarodowych wizerunek firmy w zakresie najbardziej szanowanego w dziedzinie podziału przestrzeni, oferując użytkownikowi znaczące korzyści w realizacji usług w różnych obszarach, takich jak Hotele, Restauracje , Centra kongresowe, społeczne, handlowe, przemysłowe, kulturalne, edukacyjne, sportowe, rekreacyjne i pracy. A made in South Tyrol/Włochy, gdzie styl projektowania i jakość produkcji oznaczają codzienne badania satysfakcji klientów.

Zadowolony klient to nasza prawdziwa reklama, to jest nasze motto od ponad pięćdziesięciu lat działalności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek