ESSEPI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ESSEPI

Producent: Essepi

W Cavedine, w Valle dei Laghi w północnowłoskim regionie Trentino, znajduje się miejsce, w którym powstają niezwykłe rzeczy. Owoc pomysłowego umysłu i rąk wielu doświadczonych rzemieślników. Prawdziwa destylacja Made in Italy z drewna, technologii i wizji.

Inspiracja pochodzi z natury iz pasji do mechaniki. Z połączenia tych dwóch elementów rodzą się przedmioty wykraczające poza zwyczajność. Okna, które są wyrazem doskonałego połączenia estetyki i inżynierii, ciągłe elewacje z drewna i szkła, wykończenia zaprojektowane w odpowiedzi na wymagania ultranowoczesnej architektury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek