ESOU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ESOU

Producent: Esou

ESOU FURNITURE w Shengfang w prowincji Hebei, gdzie gromadzą się materiały do obróbki mebli. blisko Pekinu i lotniska Tianjin przez 1,5 godziny

Całkowita powierzchnia osłony wynosi około 70000 metrów kwadratowych z salą pokazową, warsztatem, magazynem i wyposażonym centrum badawczo-rozwojowym. Przez 5 lat rozwoju, ESOU produkuje i sprzedaje ponad 200 rodzajów produktów, z doświadczonymi pracownikami biegłymi w handlu zagranicznym i produktami meblowymi o doskonałej jakości. Wszystkie nasze towary są eksportowane do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu. Australia i Rosja i otrzymaliśmy przyszłe opinie rynkowe.

Mamy duże doświadczenie we współpracy z firmą zaopatrzeniową, firmą handlową, hurtownikiem, sprzedawcą detalicznym, supermarketem, sklepem internetowym, importerem na całym świecie. W naszej firmie możesz cieszyć się wysoką jakością produktów, konkurencyjnymi cenami, terminową wysyłką i usługami zorientowanymi na klienta. Nasza cena rynkowa jest również satysfakcjonująca i akceptowalna.

Dzięki przewidywaniu rozwoju, ciągłemu duchowi przedsiębiorczości oraz koncepcji poszukiwania prawdy i innowacji, wierzymy, że możemy stworzyć kolejny genialny na rynku światowym.

ESOU przestrzega zasady „Jakość, uczciwość i kredyt na pierwszym miejscu” jako filozofia biznesu

Nasza firma z niecierpliwością czeka na współpracę z Państwem oraz przyjazną współpracę i wspólny rozwój.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek