ESINPLAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ESINPLAST

Producent: Esinplast

Esinplast to firma specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji systemów do ościeżnic i ościeżnic okiennych/drzwiowych. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie działające na rynku międzynarodowym z wiedzą fachową i zdolnościami innowacyjnymi.

Firma jest w stanie zaoferować niestandardowe rozwiązania w celu rozwiązania konkretnych problemów, dzięki szczegółowej znajomości zagadnień aplikacyjnych i problemów przemysłowych sektora oraz silnej umiejętności techniczne w zakresie projektowania i formowania termoplastów.

Esinplast zwraca się do czołowych wytłaczarek i producentów zajmujących się produkcją stolarki okienno-drzwiowej.

Na wszystkich etapach rozwoju produktu Esinplast jest w stanie zintegrować się z działem technicznym swoich klientów poprzez dostarczając swoją wiedzę fachową w zakresie identyfikacji rozwiązań technicznych spełniających specyficzne potrzeby.

Zdolność Esinplast do opracowywania wysoce oryginalnych rozwiązań technologicznych doprowadziła do realizacji dużego katalogu produktów, składającego się z kompletnego zestawu akcesoriów, które obejmują wszystkie problemy związane z produkcją i montaż osprzętu. Niektóre z tych produktów, jak np. automatyczny ogranicznik żaluzji Grillo, stały się rzeczywistymi standardami rynkowymi.

Esinplast łączy potencjał przemysłowy ze zdolnościami projektowymi, już dojrzałymi i ugruntowanymi w formowaniu materiałów termoplastycznych, co umożliwia mu oferować gotowy produkt, który jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Wszystkie etapy działalności produkcyjnej są zorganizowane tak, aby zaoferować swoim klientom szybką i sprawną obsługę, dzięki możliwościom logistycznym i przemysłowym, które płynnie integrują się z procesami klientów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek