ERSA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów

ERSA

Producent: Ersa

Ersa, założona przez Metina Atabey Ata w 1958 roku, Sivas, wychowała jednego z pionierów branży meblarskiej w Turcji, przywiązując wagę do innowacji i wzornictwa. Prosty projekt architektoniczny fabryki w harmonii z otoczeniem jest odzwierciedleniem podejścia do zrównoważonej produkcji przyjętego przez Ersa. Rozłożona na około 60 000 metrów kwadratowych i wyposażona w najnowocześniejsze technologie produkcyjne fabryka może w ciągu jednej zmiany przetworzyć 4,5 miliona metrów kwadratowych płyt panelowych, 500 000 metrów bieżących paneli laminowanych i 530 000 mebli.

Ersa, która oferuje innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania dla potrzeb architektonicznych swoich użytkowników w Turcji i na całym świecie, odniosła godny uwagi sukces eksportowy na arenie międzynarodowej, ze średnim tempem eksportu trzykrotnie wyższym niż średnia w branży w Turcji.Ersa najlepiej analizuje potrzeby użytkowników i miejsc w oparciu o koncepcje życia i pracy, które dzięki technologii zyskują nowe i wzajemnie powiązane definicje. Ersa oferuje podejścia do kształtowania przyszłości przestrzeni do życia i pracy, które stale się zmieniają dzięki opracowanym przez nich pomysłom i projektom. W ramach zrównoważonego rozwoju firmy Ersa wspiera ekologiczną produkcję i zrozumienie projektu. Dzięki inwestycjom zorientowanym na badania i rozwój oraz innowacje, Ersa zawsze dąży do dostarczania innowacyjnych projektów zgodnie ze światowymi standardami.

Ersa, współpracując z ważnymi projektantami z Turcji i całego świata

ma ponad 50 prestiżowych nagród zarówno w kraju, jak i za granicą, w tym Red Dot, Good Design and Design Turkey, a także Ersa jest przedstawicielem w Turcji znanych na całym świecie marek meblowych, takich jak Haworth, Cappelini i Quadrifoglio. W marcu Ersa uruchomiła swoje pierwsze centrum badawczo-rozwojowe w kategorii mebli biurowych, inwestując około 3 mln TL, również podpisała pierwsze, rejestrując Design Center, które założyła w budynku Altunizade w Stambule przez Ministerstwo Nauki, Przemysł i technologia.

Ersa zamierza rozszerzyć swój krajowy rozwój na skalę globalną, biorąc udział w Programie Wsparcia TURQUALITY® w 2017 roku.

Ersa, która co roku kontynuuje swój rozwój skupiając się na projektowaniu i innowacjach, powitała 60. rocznicę swojego przedsiębiorstwa z produktami, które opracowała dla przestrzeni mieszkalnych i przestrzeni roboczych. Ersa po raz pierwszy zaprezentowała swoją serię Life na 14. Targach Meblowych w Stambule. Ersa, która spotyka się z użytkownikami przestrzeni życiowej w swoich 60. latach, uruchomiła swój pierwszy sklep o tematyce życiowej w HOM Design Center.

Od 2019 r. Ersa prezentuje swoje przestrzenie życiowe w Ankara Officium Beytepe, a także swoje przestrzenie mieszkalne. Ersa ma na celu zapewnienie szybszej i dokładniejszej obsługi dzięki nowym sklepom w Stambule, Ankarze, Izmirze i Izmicie, a także w Bursie, Adanie, Antalyi i Trabzonie.

Ersa vision & MissionOd przestrzeni roboczych po obszary mieszkalne, reprezentująca wysoko wykwalifikowaną produkcję z szeroką gamą produktów projektowych i wiodącymi innowacjami o wysokiej wartości dodanej, Ersa ma wizję podniesienia swojej marki, aby konkurować z markami światowymi.

Z misją dostarczania najbardziej odpowiednich rozwiązań meblowych do potrzeb jej użytkowników i przestrzeni techniki produkcji i produkty projektowe opracowane w ramach koncepcji projektowej i produkcyjnej w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, które są wysoko kwalifikowane, długotrwałe użytkowanie, ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne.

Atuty firmy Ersa: rodzina, produkcja, projektanciErsa ise z radością kontynuuje pragnienie i pasję tego samego dnia, odkąd położono fundamenty w warsztacie metalowym w Sivas. Podczas gdy każdy produkt projektowany przez Ersa cieszy się uznaniem użytkowników końcowych dzięki ponad półwiecznemu doświadczeniu, Ersa dąży do stopniowej poprawy, myśląc „Co możemy teraz nałożyć?” i podążaj zgodnie z innowacyjnym myśleniem. Firma przyjmuje technologiczne, innowacyjne i przyjazne dla środowiska podejście do produkcji i ma na celu oferowanie innowacji o wysokiej wartości dodanej we wszystkich procesach, od surowców po produkty końcowe, poprzez inwestycje w produkcję oraz zdolności badawczo-rozwojowe i projektowe. Produkty opracowane przez firmę Ersa przy współpracy światowej sławy cennych projektantów mają na celu oferowanie innowacyjnych i stylowych projektów do przestrzeni roboczych i mieszkalnych.

Od momentu założenia firmy w 1958 roku przez Metin Atabey Ata w warsztacie metalowym w Sivas, Ersa, z jego innowacyjne i wysokiej jakości produkty, znajduje się w jednym z największych tureckich producentów mebli i spotyka się z użytkownikami w 41 krajach świata. Kontynuując swój rozwój skoncentrowany na projektowaniu i innowacjach z każdym mijającym rokiem, Ersa wita 62. rok swojej działalności produktami opracowanymi z myślą o przestrzeniach mieszkalnych i roboczych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek