ERNESTOMEDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ERNESTOMEDA

Producent: Ernestomeda

Ernestomeda jest pierwszą firmą kuchenną z certyfikatem Made in Italy. Wchłonięta przez grupę Scavolini od 1996 roku, ta włoska marka doskonałości specjalizuje się w produkcji kuchni, w tym jachtów i łodzi rekreacyjnych, zaprojektowanych jako integralna część środowiska, w którym są umieszczone, stając się aktywnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia . Technologia, zaawansowany projekt i rygor produkcji sprawiają, że Ernestomeda jest marką zdolną do ciągłego rozwoju i spełniania różnych życzeń klientów i projektantów, dzięki dostosowanym i dostosowanym do potrzeb procesom. Z biegiem lat pojawiły się bardzo udane kolaboracje, takie jak ta z projektantem Giuseppe Bavuso, który później został dyrektorem artystycznym firmy, oraz z gwiazdą architektury Zahą Hadid, która stworzyła ekskluzywną futurystyczną kuchnię, model Z. Island. Wykonana z Corian® kuchnia łączy w sobie niezwykłą kreatywność projektanta z umiejętnością tworzenia prawdziwej konstrukcji, podzielonej na dwa funkcjonalne bloki, z kilkoma szafkami modułowymi oraz wydłużoną i zakrzywioną wyspą ogniową. Podłogi wyposażone są w jasne ekrany LCD, które komunikują się z ludźmi, dostarczając przydatnych informacji, a także można je wykorzystać do projekcji i odsłuchu płyt DVD i plików mp3. Jest to projekt kultowy, jeden z najbardziej ekskluzywnych, dla którego Ernestomeda i Zaha Hadid pozostaną we włoskiej i międzynarodowej wyobraźni.

Ernestomeda: kuchnie dla sektora domowego, kontraktowego i jachtowegoZaczynając od chęci wprowadzenia Made in Italy na świat , Ernestomeda dba o każdy najmniejszy szczegół swoich kuchni, tak aby harmonijnie wpisywały się w przestrzeń, w której zostaną zainstalowane. Dostosowanie i badania są gwarantowane przez solidność finansową Grupy Scavolini, co pozwala firmie produkować elementy nie tylko dla środowisk domowych, ale także dla sektora morskiego łodzi i luksusowych jachtów, gdzie badanie i optymalizacja przestrzeni mają fundamentalne znaczenie, jak to funkcjonalność. Współpracy ze stoczniami są liczne i są w stanie zadowolić każdą część rynku, dzięki różnym przedziałom cenowym, w jakie umieszczane są produkty - nawet te dostosowane do potrzeb klienta.

Zadowolenie klientów to także zaspokojenie siebie i oddanie się pasjom: dlatego Ernestomeda ma zawsze nastawiony na jakość, skrupulatność, odpowiedzialność, innowacyjność, efektywność, rygor, bezpieczeństwo, etykę, poszanowanie środowiska oraz zaangażowanie pracowników i klientów. Różne rodzaje certyfikatów zapewniają klientowi, że produkty są budowane w sposób profesjonalny, w zdrowym środowisku dla pracowników i przy jak najmniejszym marnowaniu zasobów. Dużą wagę przywiązuje się również do terminowości w realizacji i dostawie, a także w obsłudze posprzedażowej, sprawnej i zawsze zdecydowanej. Wartości Ernestomedy można znaleźć we wszystkich jej kolekcjach, od One do Icon, aż po Solaris, w którym każda kuchnia jest zaprojektowana tak, aby była piękna i funkcjonalna zgodnie z wymaganiami klientów.

Kuchnie, które szanują środowisko i ludziKuchnie Ernestomedy to Leed Compliant (The Leadership in Energy and Environmental Design), czyli uzyskały międzynarodowy certyfikat, ponieważ ich produkcja odbywa się w środowisku, nawet społecznym, które jest zawsze zrównoważone. Oznacza to, że użyte materiały charakteryzują się niską emisją LZO, takich jak benzen czy formaldehyd, a zatem nie są szkodliwe dla ludzi, a także są przyjazne dla środowiska. Jest to połączone z ekskluzywnym wykorzystaniem wysokiej jakości surowców, zgodnie z panelem ekologicznym Idroleb, który zapewnia zrównoważone wykorzystanie drewna.

Aby zapewnić naprawdę zdrowe środowisko, Giuseppe Bavuso chciał włączyć drzwi Air do kuchni Projekt ikony, który jest wyposażony w panel wentylacyjny ukryty w drzwiach, który jest w stanie zastąpić stojące powietrze w komorze, dla lepszej konserwacji żywności.

Ponadto dzięki różnym środkom ostrożności firma stworzyła wyłącznik piekarnika Ernestomeda Off, urządzenie do piekarników podtynkowych, które ostrzega kucharza o nadmiarze wytworzonych watów, po emisji akustycznego sygnału ostrzegawczego i wyłączeniu samego piekarnika ze względów bezpieczeństwa.

Kuchnia Obliqua, z kolekcji o tej samej nazwie , bierze swoją nazwę od ukształtowania drzwi i blatu. Rygorystyczne i niezbędne środowisko jest podzielone na różne części, między wyspą ognia a stołem, ale są one przyjemnie zintegrowane. Użyte materiały, wszystkie najwyższej jakości, to drewno ze starych podkładów kolejowych, które nadają fakturze niezwykle oryginalny charakter. Duży blat i meble sprawiają, że Obliqua jest bardzo funkcjonalna i łatwo dostępna w każdym miejscu.

Tron Design Corian® to środowisko, które natychmiast przenosi nas z powrotem do atmosfery filmu Tron (1982), w którym każdy kontur - w tym sylwetka aktorów - podkreślała bardzo sugestywna elektroluminescencja. Oryginalna i przeznaczona do niemal futurystycznych kontekstów, ta niezwykła kuchnia łączy w sobie wyrafinowanie i rekonstrukcję otoczenia XXII wieku z funkcjonalnością i rygorem, które wyróżniają wszystkie produkty firmy: w ten sposób wyspa pieca i zlewu oraz stół dialogujący poprzez niebieskie światła i biały Corian®, budujący przestrzeń, w której trudno nie znaleźć eksperymentalnej i wizjonerskiej!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek