ERMETIKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ERMETIKA

Producent: Ermetika

Od ponad 30 lat tworzymy nowe rozwiązania podnoszące standardy komfortu, praktyczności i stylu życia.

Udało nam się stworzyć systemy kieszeniowe, które mieszczą drzwi we wnęce ściany, co skutkuje dodatkową przestrzenią na przejście, meble czy ułatwiony dostęp .

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i akcesoria, aby sprostać potrzebie oświeconego życia w domu.

Doskonałe połączenie wspólnej tradycji rzemieślniczej z najbardziej innowacyjnymi i wydajnymi rozwiązaniami technicznymi i maszynami.

NASZE KOLEKCJE:

Zlicowane z systemami ściennymi

Zlicowane drzwi, choć mogą wydawać się proste, w rzeczywistości oferują szereg możliwości ekscytujących ulepszeń w projektowaniu domu. Od oklein z prawdziwego drewna, które wnoszą do przestrzeni naturalne, świecące odcienie, aż po najbardziej innowacyjne wzory i kolory, drzwi wewnętrzne zlicowane mają możliwość uzupełnienia niemal każdego rodzaju projektu.

SYSTEMY DRZWI KIESZENIOWYCH DO DRZWI WEWNĘTRZNYCH

drzwi nie tylko zapewnią doskonały, oszczędzający miejsce otwór drzwiowy, ale dodadzą detalu architektonicznego Twoim wnętrzom. Możesz zastosować Pocket Doors zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i współczesnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek