ENTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ENTO

Producent: Ento

Ento to marka Salice Paolo – historyczna firma zajmująca się klasycznymi uchwytami założona w Cantù w 1937 roku. Jest pozycjonowana w segmencie high-end na rynku i dystrybuowana do ponad 80 krajów.

W 2018 roku, po latach inwestycji w jej nowoczesny asortyment , Fabrizio i Luisa Salice, wraz z dyrektorem kreatywnym Davide Diliberto, oddzielili go od reszty klasycznego katalogu, aby dać gamie jak największe szanse rozwoju i stworzyć niezależną markę.

Ento dziedziczy tę samą rozszerzoną jakość i prawdziwą Koncepcja Made in Italy, z wyłącznym użyciem mosiądzu i kontroli na 100% próbek na wszystkich etapach wykończeniowych.

Projekt buduje silny, skoordynowany wizerunek, ostrożną i nieskomplikowaną komunikację. Doprowadziło to do rozdzielenia asortymentu zgodnie z koncepcją produktu architektonicznego, estetycznego i specjalnego. Jest to wybór podyktowany chęcią ułatwienia architektom, projektantom wnętrz i klientom fazy badań i wyboru akcesoriów do ich projektów. Z tego samego powodu dążymy do rozszerzenia każdego asortymentu zgodnie z jego potencjałem estetycznym i funkcjonalnym, aby stworzyć jak najszersze warianty i akcesoria, aby zrealizować projekt z możliwie najbardziej skoordynowanymi elementami. Narzędzie koordynujące daje natychmiastowy przegląd dostępnych opcji, sugeruje spójne kombinacje oraz umożliwia szybki i skuteczny dialog z firmą podczas przygotowywania zamówienia.

Każdy nowy produkt jest tworzony we współpracy z projektantami o międzynarodowej renomie i wschodzącymi talentami, które mogą wyobraź sobie precyzyjne konteksty użycia, kombinacje i trendy, zgodnie z filozofią Ento.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek