ENEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów

ENEA

Producent: Enea

Od 1984 roku Enea projektuje i produkuje nowoczesne meble wysokiej klasy do wszystkich rodzajów przestrzeni publicznych i prywatnych w Kraju Basków w Hiszpanii: hotele, biura i firmy, audytoria, szkoły, szpitale, sale konferencyjne i kongresowe, bary i tarasy… Asortyment Enei obejmuje różnorodne opcje estetyczne i funkcjonalne, z których wszystkie ewoluują wraz ze wzrostem kolekcji w celu zaspokojenia potrzeb klientów i rynków.

Enea: jakość i zrównoważony rozwójSzeroka wiedza techniczna oznacza, że Enea może opracowywać produkty premium i wytwarzać pragmatyczne, solidne, najwyższej jakości meble.

Enea dąży do zrównoważonego rozwoju podczas całego procesu produkcyjnego, minimalizując liczbę komponentów, dążąc do wykorzystania materiałów nadających się do recyklingu i wielokrotnego użytku oraz redukując i zastępując wszelkie materiały, które są niebezpieczne lub szkodliwe dla środowiska.

Projektowanie i niezawodnośćŚcisła współpraca z projektantami i klientami, połączona z wieloletnim doświadczeniem i badaniami w innowacyjnej technice przemysłowej s, pozwala firmie na kreatywność w projektach. Efektem jest współczesna estetyka o silnej osobowości.

Tradycja współpracy i innowacja w dziedzinie inżynierii przemysłowej są w DNA Enei. Firma może zatem przejąć wszystkie etapy produkcji, oferując pełne bezpieczeństwo w każdym produkcie.

Międzynarodowe podejście Enei Dzięki międzynarodowej sieci sprzedaży, złożonej z agentów i dystrybutorów na wszystkich pięciu kontynentach, firma zrealizowała wiele instalacji w szereg krajów na całym świecie. Daje mu to duże doświadczenie w zakresie kryteriów jakości, elastyczności i zdolności produkcyjnych. Enea jako spółdzielnia stawia sobie za cel przenoszenie na światowy rynek najlepszych z lokalnej produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek