EMUCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMUCA

Producent: Emuca

Emuca projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę akcesoriów i komponentów dla branży meblarskiej, stolarskiej, metalowej i DIY. Siedziba handlowa w Walencji (Hiszpania), Padwie (Włochy), Chelmsford (Wielka Brytania), Nantes (Francja) i Lizbonie (Portugalia) pozwala na bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami w branży meblarskiej, a dział R&D jest dedykowany do odzwierciedlając te trendy w produktach.

Emuca istnieje na rynku od ponad 38 lat, eksportuje do ponad 50 krajów i posiada dużą i sprawną sieć handlową w Europie, świadomą potrzeb różnych rynków. Podstawowym wymogiem firmy Emuca jest jakość: wszystkie produkowane i sprzedawane przez nią produkty spełniają aktualne europejskie standardy usług, procesów i produktów. udostępnianych na rynku baterii i akumulatorów, dbając o odpowiednie traktowanie środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz współpracując w podnoszeniu świadomości i dzieleniu się z naszymi klientami informacjami o znaczeniu selektywnej gospodarki tymi odpadami. Zaangażowanie firmy Emuca w ochronę środowiska opiera się na zmniejszeniu wpływu jej działalności na środowisko, utrzymaniu podejścia zapobiegawczego, które pomaga środowisku i zmniejsza ogólny ślad węglowy firmy. Dlatego: stosuj politykę ciągłego doskonalenia w przestrzeganiu obowiązujących przepisów prawa, zapobiegając wszelkim zanieczyszczeniom otoczenia we wszystkich obiektach Grupy, promuj stosowanie lekkich i w 100% nadających się do recyklingu opakowań, upewnij się, że ich dostawcy wdrożyli wewnętrzne systemy zarządzania środowiskowego i stale monitorują wpływ na środowisko.

Emuca i odpowiedzialność społeczna Jedną z głównych zasad firmy Emuca jest obrona jej integralności i reputacji w oparciu o zgodność z przepisami prawnymi i regulacyjnymi oraz normami etycznymi obowiązującymi na rynkach, które działa. Realizacja tego zobowiązania w praktyce wymaga wdrożenia silnej kultury korporacyjnej na każdym poziomie organizacji, a także ustanowienia i ciągłej aktualizacji całego szeregu polityk, procedur, kodeksów postępowania i kontroli wewnętrznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek