EMMEVI RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 73 - 96 z 112 elementów
Pokazuje 73 - 96 z 112 elementów

EMMEVI RUBINETTERIE

Producent: Emmevi Rubinetterie

Od 1977 Emmevi jest liderem w produkcji baterii. Produkcja odbywa się w całości w nowoczesnym budynku w S. Maurizio d'Opaglio we Włoszech. Kontrola jakości przeprowadzana na surowcach, komponentach, przetwarzaniu i 100% testach produktów końcowych jest rygorystycznie stosowana zgodnie z niezbędnymi standardami, aby zagwarantować, że przez cały czas produkt końcowy jest wyprodukowany we Włoszech i jest w stanie spełnić wszystkie prośby klientów krajowych i międzynarodowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek